Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jepet me qera rruga e elbasanit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 259
Elbasan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jepet me qera rruga e elbasanit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jepet me qera rruga e elbasanit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 15:19 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qera te Rruga e Elbasanit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera Tek Sofra E Ariut (ID B22079)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 14:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Rruga e Elbasanit Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga Elbasanit, Prane Rtsh, Tirane.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qera, Rruga Elbasanit, Shkolla e Baletit

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 12:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Dyqan/zyre Me Qera, Rruga Elbasanit, Prane Mullirit Vjeter,

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
Dje 11:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qera te Rruga e Elbasanit Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Sht 07:35 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ,me garazh tek Lion Park

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
22 Sht 10:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 te Rr. Elbasanit, DOWNTOWN

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
22 Sht 09:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit.

600 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Sht 12:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 tek Rr.Elbasanit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
15 Sht 11:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Rr.Elbasanit/ 600 euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
12 Sht 15:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit, (ID 4211189)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
31 Gush 13:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1, per qira! Rruga e Elbasanit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Gush 10:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 Rr.Elbasanit/ 420 euro

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
28 Gush 00:13 Apartamente , Tiranë

1+1 me qira te Drejtoria e Higjenes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Gush 13:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Rr Elbasanit

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
28 Korr 10:53 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 Rruga e Elbasanit

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
18 Korr 12:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera tek rruga e Elbasanit, (ID 4231334)

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
17 Korr 11:30 Apartamente , Tiranë

qera, 2+1 apartament (rruga e elbasanit)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Korr 20:55 Apartamente , Tiranë

Jepet super apartament me qira tek rruga e elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Korr 17:17 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1+2 tek Rruga e Elbasanit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
07 Korr 20:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira te Vilat Gjermane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Qer 11:50 Apartamente , Tiranë

Jepet super apartament me qera tek Rruga e Elbasanit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 14:08 Apartamente , Tiranë

jepet me qera ambjent zyre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Qer 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 per qera ne rrugen e Elbasanit, (ID 4239062)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
27 Maj 09:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Rruga Elbasanit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jepet me qera rruga e elbasanit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione