Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qerret - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 229
Kavajë , 107
Tiranë , 26
Dibër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qerret,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qerret Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET!!!

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:38 Apartamente , Durrës

SHITET, Apartament 1+1, Qerret, Durrës

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!!!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!!!

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Qerret, Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE QERRET !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
Sot 11:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET!!!

127 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:19 Apartamente , Kavajë

Shitet Apartament 1+1,kati 5,sip 77m2, 90.000Euro,Qerret

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+ GARAZHD NE QERRET!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET ME PAMJE DETI

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE QERRET !

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET DURRE

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Qerret, Durrës

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET ME PAMJE DETI

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:35 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE QERRET !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:30 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durres

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:26 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

92 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:26 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET DURRE

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 ne qerret

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET ME PAMJE DETI

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59 Apartamente , Kavajë

PER SHITJE, APARTAMENT 2+1+OBORR TEK MAREA RESORT !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MAREA RESORT,QERRET!

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DITORE VILE ME NE KOMPLEKSIN "DIELL" NE QERRET

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE QERRET !

143 390 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:54 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX LUKSOZ NE QERRET Qerret, Durres Durrës, Alban

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI BALLORE NE QERRET !!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:53 Apartamente , Durrës

1+1 apartment for rent in Qerret

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT NE QERRET!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

Shitet okazion 1100e/m2 Apartament 2+1, Qerret, Durres

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

SHITET VILE-DUPLEKS ME PISHINE NE QERRET!

365 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 ne qerret

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET DURRE

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:28 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:26 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QERRET!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:26 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durres

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:23 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK BRILLIANT NE QERRET

93 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qerret | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione