Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

autobuz - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 20
Durrës , 1
Elbasan , 1
Lezhë , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe autobuz,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj autobuz Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:23 Apartamente , Tiranë

Komuna e parisit 1400€‎ 162m 3+1+2 apartament

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:24 Apartamente , Elbasan

Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:01 Apartamente , Tiranë

Shitet ose nderrohet apartamen me hipotek

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Aparatament ne shengjine. Ke Plaza

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
28 Maj 09:08 Apartamente , Lezhë

Shitet ne shengjine apartament 120 m2 + verand me 70 m2

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Kompleksi Xibrak ne Rr. Elbasanit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1 ne Kompleksin Xibrak

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1ne rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet Apartament ne Linze prane NewYork

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Online
27 Jan 20:58 Apartamente , Durrës

Shitet/nderrohet Ambient privat Garazh i kompletuar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Online
14 Nën 16:49 Apartamente , Tiranë

Super DUPLEX ** 3+1+2 WC & Verande ne ALI DEM

191 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
15 Tet 22:31 Apartamente , Tiranë

Okazion shitet dyqani

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Korr 08:28 Apartamente , Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
07 Pri 15:46 Apartamente , Tiranë

SHITET DYQAN/LOKAL - ASTIR/YZBERISHT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Mar 08:26 Apartamente , Tiranë

U SHIT!!! Apartament 2+1 Liqeni i thate

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
02 Shk 18:23 Apartamente , Vlorë

U SHIT!!! apartament 1+1 ne Vlore

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Online
18 Maj 14:57 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament siperfaqe totale 104 m2 !!!

Numri i dhomave: 2
12 Pri 15:21 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Qer 20:03 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

Numri i dhomave: 3
03 Qer 20:03 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament

Numri i dhomave: 3
03 Qer 19:51 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj autobuz | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Autobuz në kategorinë Makina udhëtimi | Mercedes
  • Autobuz në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • autobuz në kategorinë Apartamente
  • autobuz në kategorinë Makina | Toyota | RAV 4
  • Autobuz në kategorinë Automjete
  • Autobuz në kategorinë All Category
  • autobuz në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Autobuz në kategorinë All Category
  • Autobuz në kategorinë Shërbime
  • Autobuz në kategorinë Makina | BMW | X5 | X-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione