Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Unaza e re - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1559
Durrës , 5
Sarandë , 4
Elbasan , 2
Fier , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Unaza e re,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Unaza e re Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+2wc & 3Bllk ( Liqeni i Thate - Rassison )

219 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Oasis

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 09:19 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re , Tirane

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:18 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 1+1, Rezidenca ''Oasis'', Unaza e Re.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:17 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re , Tirane

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:13 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Astir , Prane Viles L.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 08:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Oasis

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+2wc & 3Bllk ( Liqeni i Thate - Rassison )

219 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:45 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 UNAZA E RE ASTIRI

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIRI

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Apartamente , Tiranë

SHITET PENTHOUSE DUPLEX UNAZA E RE LUXERY

310 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:30 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI ASTIR

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:22 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 POSTE PARKIMI NDERTIM 2020 ASTIR

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:22 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 UNAZA E RE

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oasis Residence, Unaza e Re

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Unaza e Re

119 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Disponojmë Apartament 1+1, për Shitje.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:17 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1+2, ASTIR

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:14 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 UNAZA E RE

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Penthouse Duplex, Unaza e Re,Tirane!

310 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2 ,Unaza E Re.

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oasis Residence, Unaza e Re

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:47 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, UNAZA E RE

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 111m² pallat i ri ne ndertim B. Ri

Numri i dhomave: 2
Dje 17:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2 , Unaza e Re , Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 UNAZA E RE

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:00 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 16:59 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+(Post Parkimi), Sima Com, Unaza e Re

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re , Tirane

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:56 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambjent biznesi, Unaza e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 1+1, Rezidenca ''Oasis'', Unaza e Re.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re , Tirane

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2 , Unaza e Re , Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 1+1, Rezidenca ''Oasis'', Unaza e Re.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:39 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Unaza e re | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione