Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjiri i lalzit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 137
Tiranë , 61
Shkodër , 2
Kavajë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjiri i lalzit ,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjiri i lalzit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:52 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:24 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RESORTI LURA 2, GJIRI I LALZIT!

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RESORTI LURA 2, GJIRI I LALZIT!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri Lalezit.

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK PERLA GJIRI I LALZIT!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San-Pietro, Gjiri I Lalezit,

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:52 Apartamente , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO", GJIRI I LAL

1 600 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 14:17 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:17 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

410 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:21 Apartamente , Tiranë

/apartament 1+1 ne shitje te gjiri i lalzit

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 13:15 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:14 Apartamente , Tiranë

-----vile me qera te rezidenca Lura 1 gjiri i lalzit

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 12:57 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1,TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 12:12 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1+POST PARIMI, VALAMAR REZIDNCE!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 11:19 Apartamente , Durrës

Durres shes Apartament 1+1, 83 m2( San Pietro)

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 11:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1,GJIRI I LALZIT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 11:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK GJIRI I LALZIT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:40 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 + Oborr ,Gjiri I Lalzit 225.000 EU

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:09 Apartamente , Durrës

SHITEN OPSIONE APARTAMENTESH 1+1 DHE 2+1 TE PORTO LALZI

1 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 + Oborr ,Gjiri I Lalzit

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:01 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri I Lalzit, Durr

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:38 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 1+1, Rezidenca San Pietro,Gjiri i Lalzit

144 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 09:27 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 1+1, Rezidenca San Pietro,Gjiri i Lalzit

144 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 09:23 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 + Oborr ,Gjiri I Lalzit, Durres

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri I Lalzit, Durr

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK GJIRI I LALZIT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 17:25 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 15:52 Apartamente , Durrës

SHITET VILE TEK LURA 3, GJIRI I LALZIT!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
29 Maj 14:28 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San-Pietro, Gjiri I Lalezit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 14:13 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri I Lalzit, Durr

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 12:16 Apartamente , Tiranë

✅Vile 3-kateshe per shitje te gjiri i lalzit

720 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Maj 04:00 Apartamente , Durrës

Shitet vile e bashkangjitur te gjiri i Lalzit kompleksi San

380 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
27 Maj 22:23 Apartamente , Durrës

Durres,Apartament 2+1&Oborr,Kati 1,97 m²(SAN PIETRO)

Numri i dhomave: 2
Online
27 Maj 22:22 Apartamente , Durrës

Durres,shes Apartament 1+1, Kati 2, 73 m²(San Pietro)

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
27 Maj 10:14 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri i Lalzit,

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Maj 09:18 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri I Lalzit, Durr

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 17:17 Apartamente , Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 09:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+ 50M2 OBORR , GJIRI I LALZIT, "KOMPLEK

167 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
25 Maj 13:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Duplex tek Lura 1, Gjiri i Lalzit

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
25 Maj 13:15 Apartamente , Durrës

Shitet apartament te San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit

Numri i dhomave: 1
Online
24 Maj 18:42 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 1+1/2+1, Porto-Lalz, Hamallaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjiri i lalzit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione