Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Elbasan , 250
Durrës , 136
Tiranë , 37
Vlorë , 4
Lushnjë , 3
Sarandë , 2
Korçë , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:33 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartamenti 2+1 Jakov Xoxa Lushnje

Numri i dhomave: 2
Sot 19:33 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartamenti 2+2 Jakov Xoxa Lushnje

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:33 Apartamente , Lushnjë

Shitet Papafingo 3+2 BULEVARDI PALMAVE

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 me Oborr, Lura 3, Gjiri Lalezit

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:46 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:46 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prane Rruges se Portit, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 13:44 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjykata, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+Oborr, San Pietro, Gjiri Lalezit

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Shkozet, Durrës

Numri i dhomave: 3
Sot 13:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:45 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:45 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartament Shkembi Kavajes Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:44 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:19 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Plazh Iliria

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:19 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 3+1 Sotir Noka Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:18 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro Gjiri Lalzit

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:18 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Vollga Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:18 Apartamente , Durrës

OKAZION Shitet Apartament 2+1 Trregu Durres

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:18 Apartamente , Durrës

Okzion Shitet Apartament 2+1 Tregu i Madh Durrës

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:46 Apartamente , Tiranë

Kjo eshte Okazion

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:45 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me MAKINA

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:17 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 14:21 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 3+1 Sotir Noka Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:17 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 3+1+2 Markata Durres .

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:01 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 11:37 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Plazh Iliria

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:23 Apartamente , Durrës

Okzion Shitet Apartament 2+1 Tregu i Madh Durrës

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:19 Apartamente , Durrës

OKAZION Shitet Apartament 2+1 Trregu Durres

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:10 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Vollga Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro Gjiri Lalzit

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:09 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Post Parkimi Valamar Residence

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartment 2+1 me oborr Gjiri Lalzit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 1+1 Vollga Durres

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Lura 2 Gjiri Lalzit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 2+1 Vollga Durres .

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 Vollges Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:06 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Plazh Ilira Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:06 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Poliklinika Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione