Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera vasil shanto - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 207
Shkodër , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera vasil shanto,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera vasil shanto Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Qer 13:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Vasil Shanto ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Qer 10:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient, Vasil Shanto, Tiranë. UNA31879

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
24 Maj 20:23 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 Kati 1 Mbrapa Vasil Shanto

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 22:33 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vasil Shanto

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 11:35 Apartamente , Tiranë

Ofrohet zyre me qera ne Vasil Shanto!

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
18 Pri 15:17 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK VASIL SHANTO!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
18 Pri 12:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto, (ID 4229313)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Pri 17:40 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK VASIL SHANTO!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
16 Pri 22:21 Apartamente , Tiranë

Aparament 2+1 me qera ne Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Mar 14:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira Vasil Shanto Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
27 Mar 13:41 Apartamente , Tiranë

Garsoniere shume komode me qera, Vasil Shanto.

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
27 Mar 12:38 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 ne Vasil Shanto

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
23 Mar 10:07 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 te Vasil Shanto Neom67896

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Mar 11:14 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 Kati 1 Mbrapa Vasil Shanto

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Shk 18:36 Apartamente , Tiranë

Jepet ambjent me qera per zyra, Vasil Shanto

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
02 Shk 09:29 Apartamente , Tiranë

APARTMENT ME QERA VASIL SHANTO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Jan 17:25 Apartamente , Tiranë

DYQAN ME QERA VASIL SHANTO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
23 Jan 13:20 Apartamente , Tiranë

qera apartament 2+1+2 i sapo mobiluar te Vasil Shanto!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Jan 21:52 Apartamente , Tiranë

Duplex (Penthouse) 2+1+2wc & Verande (pas Ish UET)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Jan 16:30 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne Vasil Shanto mbrapa ish diplomatit

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
27 Dhj 17:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Dhj 10:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Dhj 10:18 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VASIL SHANTO!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Dhj 19:31 Apartamente , Tiranë

Jepet garsoniere me qera, Vasil Shanto

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Dhj 19:31 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera, Vasil Shanto

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Dhj 11:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera ne Vasil Shanto

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Dhj 16:44 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto 400 € /Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Nën 14:34 Apartamente , Tiranë

AMBAJENTI ME QERA 1000 EURO

10 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
18 Nën 14:22 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK URA VASIL SHANTO!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Tet 09:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera ne zonen e Vasil Shantos.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Tet 18:23 Apartamente , Tiranë

Ambient per biznes ose zyra me qera ne Vasil Shanto

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
12 Tet 19:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera (i mobiluar)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Tet 16:47 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera (e mobiluar)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 19:27 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Vasil Shanto , 3+1 , 600 dollar

605 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Sht 10:17 Apartamente , Tiranë

450€ Jepet me qera 2+1 me Post Parkimi tek Vasail Shanto��

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 14:21 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+P.PARKIMI PER QIRA!

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
25 Sht 18:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+P.PARKIMI PER QIRA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
01 Sht 16:02 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament duplex tek Vasil Shanto

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera vasil shanto | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione