Best Home Real Estate Tirana

Best Home Real Estate është pjesë e tregut të pasurive të paluajtshme, lider në cilësinë e shërbimit në fushë, duke dhënë informacion dhe asistencë të plotë rreth pronës që ju ëndërroni të keni apo per t’ju ndihmuar ne gjetjen e subjekteve te interesuara per pasurine tuaj imobiliare. Best Home Real Estate ju shërben gjatë të gjithë ciklit të zgjedhjes së një prone të re apo ne dhenien e saj me qera. Ndermjeteson blerje, qira por ofron edhe konsulencë financiare dhe juridike te specializuar. Skuadra e kualifikuar qe ju vendosim ne dispozicion, do t’ju dedikohet me përkushtim dhe në mënyrë profesionale.

Bllok, Bulevardi Barjam Curri, prane Kinema Agimi, Tiranë
+355697724493
info@besthome.al

Bllok, Bulevardi Barjam Curri, prane Kinema Agimi

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 3153

Zyre me qera, 21-Dhjetori

500 EUR /muaj

Sot 14:18

Apartament 1+1 me qera, Liqeni

360 EUR /muaj

Sot 14:18

Vile me qera, Blloku i Vilave Selite

500 EUR /muaj

Zyre me qera, Qender

600 EUR /muaj

Zyre me qera, Bllok

400 EUR /muaj

Sot 14:14

Apartament 2+1 me qera, Astir

40 000 LEK /muaj

Sot 14:14

Apartament 2+1 me qera, Qender

500 EUR /muaj

Sot 14:14

Apartament 2+1 me qera, Ferit Xhajko

44 000 LEK /muaj

Sot 14:14

Garsoniere me qera, Brryli

25 000 LEK /muaj

Sot 14:14

Apartament 1+1 me qera, Bllok

400 EUR /muaj

Sot 14:14

Apartament 2+1 me qera, Ali Demi

350 EUR /muaj

Sot 14:14

Apartament 2+1 me qera, Brryli

400 EUR /muaj

Sot 14:14

Vile me qera, Don Bosko

600 EUR /muaj

Zyre me qera, Ali Demi

45 000 LEK /muaj

Sot 14:14

Garsoniere me qera, Rruga Bardhyl

30 000 LEK /muaj

Sot 14:14

Vile me qera, Fusha Aviacionit

500 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione