Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 22591
Durrës , 3911
Vlorë , 1881
Shkodër , 1366
Fier , 262
Sarandë , 257
Elbasan , 216
Korçë , 203
Lezhë , 157
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 23:19 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1 kopshti botanik 500€

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:20 Apartamente , Vlorë

Adrian’s apartment

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 22:20 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera Oasis Residence

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:20 Apartamente , Durrës

Apartamenti 3+1+2 plane Shkollës Kushtrimi i Lirisë

35 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sot 22:18 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 22:18 Apartamente , Tiranë

OKAZION- 2+1-MARGA 2-Bulevardi i Ri-I PERFUNDUAR

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 22:17 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:17 Apartamente , Lezhë

JEPEN ME QERA DITORE DHOMA PLAZHI ,APARTAMENTE NE SHENGJ

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Super apartament me qera , tek Zogu i Zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

5 Maji, apartament 1+1 me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

21 Dhjetori , apartament 2+1 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira ditore Tirane , Quartum Residence

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

ME QERA 1+1 KOPLETUAR NE RRUGEN BARDHYL 250 EURO

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Komuna , mbi Qendren Krista

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Kodra e diellit jepet apartament 1+1 me qera 3000

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Super apartament 2+1+2 me qera tek Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera tek Pallatet Derveni ne Misto M

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar per tre persona te kika 2

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 26€ ( Wifi, SmartTv )

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 22:15 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

I lire deri me 15 qeshor dhe pas dates 20 gusht

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Poste parkimi, Long hill, Tirane.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:10 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:06 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap 1+1 ne Don Bosko 26€

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:05 Apartamente , Tiranë

Tirane,Apartament me qira 2+1,132 m²(RING CENTER)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:05 Apartamente , Tiranë

Tirane, Apartament lux me qira 2+1, 110 m²(Green City)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 21:49 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,110 m² (Rr e Barrikadave)

202 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 21:41 Apartamente , Tiranë

Qera te Fresku 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 20:35 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 20:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 20:20 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 20:20 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 19:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1 Vollga , Durres.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:04 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Ne Plazh Iliria, Durres.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione