Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

komuna parisit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2471
Durrës , 5
Kavajë , 3
Peqin , 1
Shkodër , 1
Tepelenë , 1
Tropojë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe komuna parisit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj komuna parisit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2+ garazhd ne Komune te Parisit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:50 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 12:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA E PARISIT ME QERA 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 12:15 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT!

199 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TE KOMUNA E PARISIT 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

108 072 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:03 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 12:02 Apartamente , Tiranë

OKAZION- 2+1-MARGA 2-Bulevardi i Ri-I PERFUNDUAR

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Komuna e Parisit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Komuna e Parisit Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:59 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Komuna E Parisit ,Tiranë

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISIT

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Shitet ap 1+1 Komuna e Parisit, White Tower 1800 EUR/m2

142 560 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE QENDRA KRISTAL 900 EURO

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit, White Tower

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

KOMUNA E PARISIT, SUPER DYQAN ME QIRA!ID: Billion2676

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit PRO+31914

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:27 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira 2+1 i mobiluar-Komuna e Parisit

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KOMUNA E PARISIT 1000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera, Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:19 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit!!

225 280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KIKA 1 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartamenti 2+1 te Stadiumi Dinamo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:07 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit!!

206 745 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KOMUNA E PARISIT! Billion2664

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Komuna Parisit, Prane Kristal Center

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Komuna Parisit, Kompleksi Kika 2, Ti

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj komuna parisit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione