Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oxhaku - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 368
Kavajë , 1
Pogradec , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oxhaku,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Oxhaku Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 , Mirabella, Oxhaku

Numri i dhomave: 2
Dje 15:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apt 2+1+Kuzh me Vete (( OXHAKU - Kinostudio ))

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 11:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:29 Apartamente , Tiranë

Në shitje, Apartament 2+1 oxhaku

128 580 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Oxhaku 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Sht 15:22 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2 Oxhaku Rezidenca Mirabella

128 600 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 14:20 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 11:52 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera tek oxhaku 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 12:43 Apartamente , Tiranë

Oxhaku , Shitet Apartament 2+1

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 16:48 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE

Numri i dhomave: 3
15 Sht 14:09 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 tek ASL Oxhaku!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
14 Sht 13:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
I zënë
14 Sht 12:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 12:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 11:43 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 11:23 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Oxhaku,Tirane.

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 12:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Bar Kalaja, Oxhaku/ 35,000

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Sht 12:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Bar Kalaja, Oxhaku

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
06 Sht 18:38 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1, Zirkon Residence, Oxhaku

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
06 Sht 17:02 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE OXHAKU

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 18:37 Apartamente , Tiranë

Tek Oxhaku Shitet Apartament 3+1+2 banja

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Sht 18:20 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Sht 16:56 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1, Zirkon Residence, Oxhaku

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Sht 12:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1, Zirkon Residence, Oxhaku

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Sht 07:54 Apartamente , Tiranë

apartament 1+1 me qera zona (oxhaku)Tr

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Gush 10:05 Apartamente , Tiranë

Apartamenti 2+1+2 tek kompleksi mirabella

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 15:09 Apartamente , Tiranë

Ap i pershtatur ne 2+1 te Oxhaku

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
26 Gush 15:05 Apartamente , Tiranë

3+1+2 per shitje te Oxhaku

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
24 Gush 09:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Oxhaku, Tirane.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Gush 14:56 Apartamente , Tiranë

Shitet: 3+1 (Oxhaku - Kongresi Manastirit) me Parkim (K. 6)

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Online
17 Gush 00:39 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK OXHAKU

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oxhaku | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • oxhaku në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • oxhaku në kategorinë Vila
  • Oxhaku në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku qera në kategorinë Shtëpi
  • Oxhaku në kategorinë Apartamente
  • Oxhaku në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • oxhaku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Oxhaku në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione