Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 70237
Durrës , 14252
Vlorë , 5663
Shkodër , 2887
Elbasan , 1148
Sarandë , 1116
Fier , 738
Korçë , 682
Lezhë , 670
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 12:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem21

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Tet 15:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 13:29
Linku:
Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT + GARAZH

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:47
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament modern per qira ne zonen e 21 Dhjetorit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 08:17 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E KOSOVAREVE!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 08:03 Apartamente , Durrës

!!!✅REZERVIME SHTATOR 2023✅!!!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:51 Apartamente , Tiranë

Ap 2+1+2.perball delijorgjit

166 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:19 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne fresku

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 06:49 Apartamente , Tiranë

apartament + parkim me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 06:46 Apartamente , Tiranë

Shittet apartament 2+1 në Kamez

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Vlore!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 05:57 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera tek mu ke lokal fresku

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 05:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartamenti 2+1 tek Rruga Demir Progri

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1,NDERTIM I RI,NE DURRES!

69 349 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Durrës-UKD

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 05:21 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHEKO IMPERIAL

238 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 05:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Numri i dhomave: 2,5
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:10 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 105 M2

87 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 , SHITET

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 10

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 09

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 04:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1 ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:06 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 04:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 04:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 03:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:23 Apartamente , Durrës

1+1+Garazh per qira te White Hill

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 03:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 ( Liq. i Thate - Palladium Residence )

154 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione