Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavatrice - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 423
Vlorë , 149
Durrës , 121
Sarandë , 34
Kavajë , 17
Lezhë , 13
Korçë , 11
Pogradec , 6
Fier , 5
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lavatrice,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lavatrice Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 21:43 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 Vala Mar Residences Hamallaj Durres

Numri i dhomave: 1
Dje 19:47 Apartamente , Tiranë

JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.

33 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament teper cilesor i mobiluar ne Porcelan.

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:43 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT TE MOBILUAR CILESISHT NE PORCELAN

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 111m² pallat i ri ne ndertim B. Ri

Numri i dhomave: 2
Dje 14:12 Apartamente , Durrës

Apartment me qera ne Golem ngjitur me Grand Blue Fafa

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:10 Apartamente , Tiranë

2+1+2wc & Post Parkimi ( BLLOK - Alpet ) *k5, Ashens

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 14:10 Apartamente , Tiranë

2+1 ( FRESK - Dega Thesarit ) k5 (Pllt i Ri pa Ashensor)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:09 Apartamente , Tiranë

Shtepi Private: 2+1+Kuzh. me Vete & PARKIM (Oborr)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 13:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:12 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, 21 Dhjetori, Inxhinieria E Ndertimit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 12:27 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera Plazhi i Vjeter

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 11:07 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENT 1+1 ME QERA DITORE TE FUSHA E AVIACIONIT

27 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 01:15 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 me qera Orikum

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Sht 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera 2+1 Rruga Barrikadave

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 15:24 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

20 700 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Sht 11:08 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PËR QIRA 2+1+2 TEK FIOR DI BOSCO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Sht 01:30 Apartamente , Tiranë

Jap me qera apartament 2+1+2 BLK+ 2WC Kati 1 banim, (Yzb)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
20 Sht 16:53 Apartamente , Vlorë

Blue Bay Luxury Apartment Uji Ftohtë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
20 Sht 10:19 Apartamente , Durrës

!!!✅REZERVIME SHTATOR 2023✅!!!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Sht 20:02 Apartamente , Tiranë

Astir (2 Palmat) Jap me Qira: apartament me sipërfaqe 146 m2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
19 Sht 14:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apertamenti i ri pallat 2023 Mangalem21 Ali De

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Sht 11:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 i mobiluar, NDERROHET

900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
19 Sht 10:59 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKIMI " PRANE KOMPLE

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Sht 10:51 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH, DURRES

300 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Sht 09:46 Apartamente , Elbasan

Okazion 2 Gazoniere te kompletuara

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Sht 09:03 Apartamente , Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Sht 09:03 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Sht 18:28 Apartamente , Durrës

Garsoniere me Qera ne Plazh, Golem

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Sht 17:11 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 Dhoma Plazhi me qera Vlore Lungomare

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Sht 17:04 Apartamente , Tiranë

3 Deshmoret: 2+1+2+2 sipërfaqe 119 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
18 Sht 08:52 Apartamente , Tiranë

Apartament- Qira Ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
17 Sht 21:53 Apartamente , Tiranë

Tirane, me qera Apartament 2+1,Kati 5, 75 m² (BRRYLI)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Sht 15:51 Apartamente , Pogradec

Pogradec, jepet me qera apartament 1+1+A+BLK / Ashensor

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Sht 12:36 Apartamente , Tiranë

Apartament+ 2 Parkime te Liqeni i Thate.

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 09:32 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 Golem Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
14 Sht 02:57 Apartamente , Vlorë

AP PAMJE DETI ME QIRA DITORE

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Sht 21:08 Apartamente , Fier

Shtëpi e restauruar

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
13 Sht 20:21 Apartamente , Durrës

Apartament ne zonen e Plazh me pamje nga deti. Florida.

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Sht 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 per qera tek Blv. Zogu I, ID 4231340

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
13 Sht 09:43 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK FUSHA E AVIACIONIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Sht 11:25 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT TEK RRUGA ELBASANIT

650 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Sht 16:49 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartamenti 2+2 Jakov Xoxa Lushnje

Numri i dhomave: 2,5
10 Sht 12:16 Apartamente , Durrës

Apartament ne qera Golem

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lavatrice | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lavatrice në kategorinë Moped (nën 50cc) | Tomos / Sprint
  • Lavatrice në kategorinë Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
  • Lavatrice në kategorinë All Category
  • Lavatrice në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • lavatrice në kategorinë Frigoriferë dhe frizë | Samsung
  • Lavatrice në kategorinë Apartamente
  • LAVATRICE në kategorinë Të tjera
  • lavatrice në kategorinë Elektronika
  • lavatrice lg në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Lavatrice në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione