Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa ne shitje shengjin - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Lezhë , 66
Durrës , 4
Tiranë , 2
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje shengjin,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje shengjin Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 11:27 Apartamente , Lezhë

Banese ne Shengjin

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
29 Sht 12:39 Apartamente , Lezhë

Shitet Okazion Garsoniere Shengjin

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Sht 16:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

.Shitet hotel ne Shengjin

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
29 Gush 00:05 Apartamente , Lezhë

Benese me qera ne Shengjin me pamje nga deti !

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
22 Korr 09:01 Apartamente , Lezhë

Banesë me qira në Shëngjin

Numri i dhomave: 2
19 Korr 11:37 Apartamente , Lezhë

Banes Me qira shengjin

18 Korr 20:05 Apartamente , Lezhë

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Korr 22:41 Apartamente , Lezhë

SHITET APARTAMENT BALLORE ME DETIN

156 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Korr 10:20 Apartamente , Lezhë

SHENGJIN, jap banese me qera

Numri i dhomave: 2
09 Korr 16:05 Apartamente , Lezhë

Banesa me qira , Shengjin-kune

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
04 Korr 15:39 Apartamente , Lezhë

Banese me qera ne Shengjin

60 EUR / javor

Numri i dhomave: 1
23 Qer 22:09 Apartamente , Lezhë

Banesa Plazhi me qera Shengjin !

Numri i dhomave: 2
14 Qer 18:06 Apartamente , Lezhë

Banesa me qera ne shengjin apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
14 Qer 18:03 Apartamente , Lezhë

Banesa me qera ne shengjin apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
07 Qer 12:52 Apartamente , Lezhë

Apartamente me Qera Shengjin

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
01 Qer 14:41 Apartamente , Lezhë

SUPER APARTAMENT BANES NE SHENGJIN

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Qer 14:41 Apartamente , Lezhë

SHES APARTAMENT BANESE NE SHENGJIN

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 10:33 Apartamente , Lezhë

Shitet Apartamenti 1+1 në Shëngjin

53 250 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 10:06 Apartamente , Lezhë

SUPER APARTAMENT SHËNGJIN

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Maj 19:01 Apartamente , Tiranë

Shengjin Okazion 2+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Jan 22:45 Apartamente , Durrës

kerkoj banes ne Durres

65 EUR

10 Dhj 19:41 Apartamente , Lezhë

Garsonjere Shengjin Okazion

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
04 Nën 21:24 Apartamente , Lezhë

Shitet Apartamenti 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 05:08 Apartamente , Lezhë

Banesë në Shëngjin

Numri i dhomave: 2
20 Gush 08:23 Apartamente , Lezhë

Jepet me qera banese ne Shengjin me pamje nga deti.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Gush 19:43 Apartamente , Lezhë

BANESE ME QERA SHENGJIN.

Numri i dhomave: 2
01 Gush 22:31 Apartamente , Lezhë

BANESE ME QERA SHENGJIN.

Numri i dhomave: 2
21 Korr 10:17 Apartamente , Lezhë

Shitet banesa ne Shengjin perball restorant Ara

Numri i dhomave: 1
05 Korr 23:51 Apartamente , Lezhë

Banesë 1+1 në Shëngjin

Numri i dhomave: 2
05 Korr 19:18 Apartamente , Lezhë

Banesë 1+1 në Shëngjin

Numri i dhomave: 2
20 Qer 03:45 Apartamente , Lezhë

Banesë në Shëngjin

Numri i dhomave: 2
09 Qer 11:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

Shiten 3 apartamente 1+1 ne Shengjin, Lezhe

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qera shengjin

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Pri 08:41 Apartamente , Lezhë

Shitet Apartament 1+1 dhe Garazh në Shengjin!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 06:57 Apartamente , Lezhë

Banesë 1+1 në Shëngjin

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Jan 08:20 Apartamente , Lezhë

Banesë në Shëngjin

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Nën 23:06 Apartamente , Lezhë

Banesa shengjin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Nën 17:56 Apartamente , Lezhë

Apartment ne Shengjin

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Korr 20:33 Apartamente , Lezhë

banesa me qira shengjin

Numri i dhomave: 3
25 Maj 19:42 Apartamente , Lezhë

Apartament AA - Shengjin

Numri i dhomave: 2
20 Maj 22:46 Apartamente , Lezhë

Shiten super banesa tek willsoni , okazionn ne shengjin

Numri i dhomave: 1
07 Maj 17:27 Apartamente , Lezhë

Banes ne Shengjin

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne shitje shengjin | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione