Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Caddy - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 391
Tiranë , 24
Vlorë , 4
Elbasan , 1
Kukës , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:08
Linku:
Apartamente  ·  Vlorë

REZIDENCE LUNGO MARE

Numri i dhomave: 2
Sot 02:28
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

QerA VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 02:28
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

QerA VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:05 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet 1+1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 3+1+3 Lagja Nr 5 Ish Rajoni Durres .

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Ish Urt Durres.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:00 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 Vollges Durres

900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Vollga Durres

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 2+1 Vollga Durres Okazion

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Garzoniere Mali i Robit Durres

47 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 ish Rajoni Policis Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi Ilira, Durres.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Plazh Iliria Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali Robit Durres

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Verande Shkembi i Kavajes Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament / Garazhd 3+1 +2 tek Kryqi Kuq Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Pamje deti shkembi kavajes

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi ilira, Durres

94 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Shkemb Kavaje Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Vollga Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 2+1 Vollga Durres .

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:58 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Plazh Durres

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 16:56 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 VollgaDurres

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:56 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit Durres

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:56 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Oborr Lura 3 Gjiri Lalzit

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Shkembi i Kvajes Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali Robit Kavaje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Papafingo 2+1+2 Te Rruga e Portit Durres

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Shkemb Kavaje Durrës

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Gjykata Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Afer Spitalit Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 3+1+2 Plazh Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Golem Durrës

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prane Spitalit , Durres.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Prane Spitalit

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Papafingo 2+1+Verande Shkembi i Kavajes Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Qerret Durres

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Shkembi Kavajes Durres

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione