Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durres - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Durres,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Durres Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:36
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Miam 2, Durres 55000 Euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:02
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 82000 Euro

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:34
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 13:25 Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament ne qender Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:25 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me qira, Iliria

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE DREJTORIA E POLICIA NE DURRES !!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:14 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES ME PAMJE NGA PORTI !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 13:02 Apartamente , Durrës

!!!Apartament me qera ditore,javore!!! Plazh Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:02
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 82000 Euro

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Florida Plazh, Durres 88500 Euro

88 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:02 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:02 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2, Prane Kazazit, Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:02 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES

60 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT NE DURRES!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+2 Te Porti Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1 Vollga , Durres.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Qera, Apartaemnt 1+1, Ne Plazh Hekurudha, Durres 300 € /Muaj

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Currila, Durres

173 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Qera, ApartamEnt 1+1, Plazh Hekurudha, Durres 350 € /Muaj

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Ne Golem, Durres 60,000 €

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:59 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 ne Plazh Durres 73600 Euro

73 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:55 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA!

220 446 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:54 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 12:54 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 12:54 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Ne Plazh Iliria, Durres.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1 ne Shkemb Kavaje Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 12:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Rrota Kuqe Plazh, Durres 125 K

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:53 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, Tek Tregu Fshatar, Durres

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:49 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 500 Euro

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:49 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1 Plepa Plazh, Durres 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:49 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:49 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1+2, Prane Tregut Fruta-Perime,Durres 400

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, QTU, Univers City

76 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, QTU, Univers City

79 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet vile dykate mbrapa spitalit ne durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:42 Apartamente , Durrës

Shitet Dyqan me siperfaqe 265 m2 ne qender Durres

265 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:42 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1 Te Ish Rajoni, Durres 65000 Euro

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Ne Vollga, Durres. 450 Euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres 90000 Euro

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Qender Durres 62000 Euro

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, UKD Durres 70000 Euro

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, UKD Durres 70000 Euro

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2,+ Garazhd,Prane Markates, Durres.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Durres | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione