Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bulevardi zogu i pare - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 185
Shkodër , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bulevardi zogu i pare,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bulevardi zogu i pare Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare ( ID B22043

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online

Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare ( ID B22043

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi Zogu i Pare

312 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE BULEVARDI ZOGU PARE 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Mozart Residence, Shitet Apartament 1+1 dhe 1 post parkimi

350 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
29 Maj 12:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu i 1, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
28 Maj 10:08 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu i Pare

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
28 Maj 10:08 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Bulevardi Zogu i Pare

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Maj 04:52 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament ne Qender (2-Gazonjere)

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 14:56 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER ,TIRANE !

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Maj 19:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE TIRANES !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
18 Maj 19:35 Apartamente , Tiranë

Super Apartament i mobiluar 2+1 Kompleksi Kontakt

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
18 Maj 10:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Mozart Residence, Shitet Apartament 1+1 dhe 1 post parkimi

350 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online
10 Maj 11:43 Apartamente , Tiranë

MOZART RESIDENCE, JAPIM APARTAMENT 1+1 PER QIRA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
27 Pri 14:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 3+1 ne Bulevardin Zogu i Pare

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Pri 20:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambjent biznesi Bulevardi Zogu Pare

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
22 Pri 03:15 Apartamente , Tiranë

Ambjent me Qera Bulevardi Zogu Pare

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
20 Pri 13:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Bulevardi Zogu I

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online
17 Pri 19:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 13:05 Apartamente , Tiranë

Super apartament 1+1 ne shitje tek Bulevardi Zogu i Pare, Rr

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 09:39 Apartamente , Tiranë

Ambient per Zyra, Bul Zogu 1, ish Stacioni Trenit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
12 Pri 16:19 Apartamente , Tiranë

Super apartament 1+1 ne shitje tek Bulevardi Zogu i Pare, Rr

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Pri 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (ID B

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
03 Pri 21:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 106.45 m² (Bulevardi i Ri)

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Pri 12:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Fortuzi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 13:56 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA ZYRE / APARTAMENT 2+1+2 - BULEVARDI ZOGU I PAR

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
29 Mar 15:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje te Bulevardi Zogu I

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Mar 13:37 Apartamente , Tiranë

Super apartament 1+1 ne shitje tek Bulevardi Zogu i Pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 12:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Bulevardi Zogu I 470 euro

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
20 Mar 13:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera per zyre/Bulevardi Zogu I

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
18 Mar 12:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Apartament Tek Bulevardi Zogu Pare (ID B220382

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
15 Mar 15:38 Apartamente , Tiranë

Shitet apratment 2+1+3 Prane ministrise se Drejtesise

175 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
21 Shk 12:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi Zogu i Pare.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Shk 15:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BULEVARDI ZOGU I PARË, TIRANË

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
30 Jan 10:28 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA BULEVARDI ZOGU 1

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Jan 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (ID B

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
09 Jan 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament, Tiranë

106 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
21 Dhj 10:26 Apartamente , Shkodër

Apartament me Qera Ditore i Rinovuar teresisht i mobiluar

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Dhj 12:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje te Bulevardi Zogu i Pare

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
09 Dhj 22:40 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1, BULEVARDI ZOGU I PARE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 11:30 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
07 Dhj 15:53 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI ZOGU I PARE!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bulevardi zogu i pare | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione