Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garda - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 158
Lushnjë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garda,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj garda Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:28 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Lidhja e Prizrenit, Garda Tiranë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Garazhd ne shitje tek Garda ne Tirane

47 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 19:48 Apartamente , Tiranë

SHITEN 2 APARTAMENTE 3+1 1+1 ME POSTE PARKIMI

590 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 17:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE BLLOKU 1000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Garda

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:56 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENTI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
21 Sht 09:54 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, GARDA, TIRANE!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
21 Sht 01:11 Apartamente , Tiranë

Qira,Apartament 3+1, Rruga Milto Tutulani, Garda

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
18 Sht 13:49 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Garda OPP33613

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Sht 21:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Garda, Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
13 Sht 18:35 Apartamente , Tiranë

JEPET 2+1 ME QIRA TE GARDA SHUME PRANE BLLOKUT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Sht 12:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Garda

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Sht 17:04 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME POSTE PARKIMI TEK GARDA!

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
03 Sht 22:52 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE GARDES!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Gush 17:11 Apartamente , Tiranë

Disponojmë apartament 2+1 për shitje, Garda

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Gush 19:00 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA, GARDA E REPUBLIKËS

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Gush 10:26 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 �� GARDA

580 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Gush 10:59 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QIRA �� GARDA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Gush 20:48 Apartamente , Tiranë

ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI TEK GARDA.

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
04 Gush 19:36 Apartamente , Tiranë

Shitet: Apartament 2+1 (Garda )

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Korr 16:20 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament luksoz 3+1 ne Bllok

538 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Korr 17:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 3+1+2 tek Garda "Pallati Vega"

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
05 Korr 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera te Garda (ID 4229285)

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Korr 10:50 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qira tek Blloku

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Qer 14:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Papafingo, Garda, Tiranë

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 23:47 Apartamente , Tiranë

TE GARDA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Qer 15:34 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 te Garda.

134 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Qer 11:45 Apartamente , Tiranë

TE GARDA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Qer 11:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Garda, ID 4211858

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Maj 13:59 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK GARDA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Maj 21:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 blk per shitje

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
19 Maj 15:43 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK GARDA!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Maj 17:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 TEK GARDA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
12 Maj 14:46 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 TEK GARDA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Mar 00:28 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+3+VERANDE TEK GARDA E REPUBLIKES

550 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 20:23 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT ME VERANDE TEK GARDA E REPUBLIKES

Numri i dhomave: 3
13 Mar 13:49 Apartamente , Tiranë

GARDA , SHITET APARTAMENT 2+1

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Mar 20:46 Apartamente , Tiranë

ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK GARDA!!!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Mar 17:21 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK GARDA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Shk 14:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1 per zyre tek Rr, Kosovareve

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 09:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Liqeni

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garda | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • garda në kategorinë Apartamente
  • Garda në kategorinë Automjete
  • Garda në kategorinë Ambiente biznesi
  • garda në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Garda në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • garda në kategorinë All Category
  • garda në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Gardalina në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Gardalina në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • garda në kategorinë Dyqane dhe Trafika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione