Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lokal me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 57
Durrës , 6
Vlorë , 6
Shkodër , 4
Elbasan , 1
Fier , 1
Korçë , 1
Tropojë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lokal me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 10:13 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 Fresku

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
04 Qer 17:04 Apartamente , Durrës

Apartament pushimi me qera

Numri i dhomave: 1,5
01 Qer 14:47 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Astir prane Oslos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Qer 14:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME AP 1+1 270 MIJ LEK - ASTIR TIRANE

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Maj 18:24 Apartamente , Durrës

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
21 Maj 14:23 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament bosh 2+1 te lokal Artisti ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
20 Maj 10:17 Apartamente , Tiranë

NE ZEMER TE BLLOKUT, LOKAL NE SHITJE !

1 900 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Maj 15:52 Apartamente , Durrës

Qera, Bar-Lokal, Te Stadiumi, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Pri 19:12 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament i mobiluar me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Pri 20:26 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Pri 15:06 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qera te Oxhaku 350€

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:16 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Mar 10:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 ne Astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Mar 10:00 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Shk 14:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambjent komercial prane Qendres Kristal

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Shk 12:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

�� OKAZION

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Jan 17:47 Apartamente , Tiranë

Jepet Ambjent te kodra e prift120 mk per cdo lloj

420 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
23 Jan 10:24 Apartamente , Tiranë

Shitet Ambient Sherbimi , 150m2 Tek Rr; Jordan Misja Tirane.

3 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
12 Jan 18:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Ambient Sherbimi , 150m2 Tek Rr; Jordan Misja Tirane.

3 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
09 Jan 11:58 Apartamente , Vlorë

Jepet me qira

53 000 LEK

Numri i dhomave: 1
13 Nën 01:14 Apartamente , Elbasan

Qera qender elbasan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
07 Tet 18:37 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Korr 08:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Korr 17:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Prane Lokal Freskut 53000€

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Qer 09:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Bllok/ OPP26283

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
07 Pri 15:46 Apartamente , Tiranë

SHITET DYQAN/LOKAL - ASTIR/YZBERISHT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Mar 22:33 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Shk 19:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Jan 13:22 Apartamente , Tiranë

jepet me qera 3+1 te teleferiku, 25000 leke/muaj

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Nën 16:09 Apartamente , Tiranë

Dyqan 36m² me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Tet 17:38 Apartamente , Tiranë

jepet me qera 2+1 e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 12:38 Apartamente , Vlorë

Apt me qera/apt for rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Qer 17:25 Apartamente , Vlorë

Shtepi Pushimi

Numri i dhomave: 3
02 Qer 16:44 Apartamente , Tropojë

Jap me qera PARUKERI TE KOMPLETUAR

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Mar 18:37 Apartamente , Vlorë

30 Euro ditaJepet apartamentper pushimet verore 1+1+ballkon

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Mar 16:09 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Shk 02:00 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Shk 02:00 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 12:08 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 74 m2 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Qer 12:46 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lokal me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione