Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shkembi i kavajes - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 1182
Kavajë , 64
Tiranë , 25
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shkembi i kavajes,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shkembi i kavajes Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 02:12 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 19:46 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:36 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 18:55 Apartamente , Durrës

SHITET DUBLEX 3+1+2 NE SHKEMBIN E KAVAJES

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 18:33 Apartamente , Durrës

SHKEMBI I KAVAJES, SHITET PENTHOUESE

188 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 18:26 Apartamente , Durrës

SHKEMBI I KAVAJES, SHITET PAPAFINGO

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 17:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

APARTMENT FOR SALE 1+1 98M2 NEAR SKEMBI KAVAJES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES PAMJE NGA DETI

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBI I KAVAJES!

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI,SHKEMBI I KAVAJES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KA

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 17:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES !

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

54 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 16:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:42 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 , PRANE KAMELIA !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

36 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE TE DETI SHKEMBI KAVAJES!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES !

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:11 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

OKAZiON 1+1 SHKEMBI KAVAJES

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:10 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:07 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:07 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shkembi i kavajes | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione