Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

190 - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 65
Durrës , 11
Shkodër , 3
Elbasan , 2
Lezhë , 2
Fier , 1
Kavajë , 1
Sarandë , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 190,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 190 Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:41 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Florida Plazh, Durres 160000 Euro

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Florida Plazh, Durres 160000 Euro

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Sot 09:23 Apartamente , Tiranë

Komuna e parisit 1400€‎ 162m 3+1+2 apartament

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:24 Apartamente , Elbasan

Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 ne shitje ne Don Bosko (ID 4131279)

235 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
Online
Dje 15:01 Apartamente , Tiranë

Shitet ose nderrohet apartamen me hipotek

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Aparatament ne shengjine. Ke Plaza

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 10:36 Apartamente , Kavajë

Shitet duplex, Shkembi i Kavajes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
29 Maj 12:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Delijorgji

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
28 Maj 09:08 Apartamente , Lezhë

Shitet ne shengjine apartament 120 m2 + verand me 70 m2

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
27 Maj 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kompleksit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Online
25 Maj 16:32 Apartamente , Durrës

Okazion , Shitet duplex prane Resort Kamelia

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Maj 12:50 Apartamente , Durrës

Shitet Dupleks pamje nga deti Sh.kavajes

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Maj 12:43 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Tek Qendra Tregetare "Emerald"

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
18 Maj 19:33 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TE PARKU I LIQENIT

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
18 Maj 12:00 Apartamente , Durrës

Super vile twin ne shitje tek san pietro

380 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Maj 09:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 3+1 i mobiluar

11 Maj 11:01 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT SIKUR NUK ESHTE NE TIRANE(PARKU I LIQENIT)

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
13 Pri 14:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, 190.000eu

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Mar 21:16 Apartamente , Tiranë

Durres apartament 3+1+2 banjo+190 metra verande

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Kompleksi Xibrak ne Rr. Elbasanit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1 ne Kompleksin Xibrak

1 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1ne rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Mar 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet Apartament ne Linze prane NewYork

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
07 Mar 13:41 Apartamente , Tiranë

SHES 100m2 DYQAN FOND FINANCIAR ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 13:37 Apartamente , Tiranë

Shitet 200m2 DYQAN CREDINS BANK ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
03 Shk 07:50 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 +Parcel 190m2 + Garazhd Nentoksor

147 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Jan 20:58 Apartamente , Durrës

Shitet/nderrohet Ambient privat Garazh i kompletuar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
23 Jan 15:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
13 Jan 19:23 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
22 Nën 15:24 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+Garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë 190,00

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Nën 16:15 Apartamente , Tiranë

Shitet super Apartament ne Bulev. Zhan Dark afer rr. Elbasan

2 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
19 Nën 16:13 Apartamente , Tiranë

Apartament tek Bulevardi Zhan Dark afer rruges se Elbasanit

475 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
17 Nën 20:32 Apartamente , Tiranë

Bulevardi Zhan Dark Apartament 3+1

475 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Tet 22:31 Apartamente , Tiranë

Okazion shitet dyqani

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Sht 18:15 Apartamente , Tiranë

SHESIM SUPER PENTHOUSE LUKSOZ + GARAZH BRENDA UNAZES- PRANE

380 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
17 Sht 22:31 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA Apartamet 3 +1 2Garazhde Kristal Center

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
06 Gush 19:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 ,Myslym Shyri!

1 500 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
05 Gush 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online
01 Gush 09:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Myslym Shyri

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online
28 Korr 08:28 Apartamente , Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
18 Korr 10:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit rruga Myslym

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Online
13 Korr 20:52 Apartamente , Sarandë

Cozy family apartment

Numri i dhomave: 1
02 Qer 07:04 Apartamente , Fier

Jepet me Qera Aprtament 2+1

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 15:46 Apartamente , Tiranë

SHITET DYQAN/LOKAL - ASTIR/YZBERISHT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 190 | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 190 në kategorinë Makina | Hyundai | Atos
  • 190 në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • 190 në kategorinë Makina
  • 190 në kategorinë All Category
  • 190 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B-Class
  • 190 në kategorinë Apartamente
  • 190 në kategorinë Automjete
  • 190 në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • 190 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • 190 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione