Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

orikum - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 294
Tiranë , 17
Fier , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe orikum,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj orikum Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:39 Apartamente , Vlorë

ORIKUM shitet papafungo Kati 6

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 16:30 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:30 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:26 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Shitje ne Orikum, Albania!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:26 Apartamente , Vlorë

Okazion, Shitet 2+1 Orikum

101 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:16 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Shitje ne Orikum, Albania!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Sht 16:36 Apartamente , Vlorë

���� SHITET APARTAMENT 2+1 NË ORIKUM,QËNDËR

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 12:58 Apartamente , Vlorë

���� OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 ME KËSTE NË ORIKUM

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 12:31 Apartamente , Vlorë

�� ��SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM,VLOR

850 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 10:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

��JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM , VLORË

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Sht 12:24 Apartamente , Vlorë

Apartment 1+1 with garden for sale in Orikum

71 250 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Sht 11:05 Apartamente , Vlorë

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM! Neom78188

55 425 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Sht 10:21 Apartamente , Vlorë

❗️2+1 Apartament for sale ❗️

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Sht 11:27 Apartamente , Vlorë

Aparatament me qera 1+1 ne Orikum

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:23 Apartamente , Vlorë

Orikum, shitet apartament 1+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 20:19 Apartamente , Vlorë

Qera mujore 15.000 ne Orikum

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 01:15 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 me qera Orikum

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 16:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 ne shitje ne Orikum!

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 17:22 Apartamente , Vlorë

Apartment 1+1 with garden for sale in Orikum

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Sht 14:00 Apartamente , Tiranë

(A) �� SHITET APARTAMENT 1+1, ORIKUM!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
18 Sht 16:47 Apartamente , Vlorë

Shitet Penthouse Me Pamje Nga Deti Ne Orikum

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Sht 10:45 Apartamente , Vlorë

Apartment 1+1 with garden for sale in Orikum

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Sht 02:58 Apartamente , Vlorë

Shitet Penthouse Me Pamje Nga Deti Ne Orikum !

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Sht 03:04 Apartamente , Vlorë

65mq Orikum shitet apartament - 55000 euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Sht 13:19 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament Orikum …

333 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Sht 11:25 Apartamente , Vlorë

�� SHITET APARTAMENT 2+1, 107M², ORIKUM-VLORË!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Sht 11:12 Apartamente , Vlorë

Shitet penthouse

500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:55 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 orikum

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Sht 11:06 Apartamente , Vlorë

Shitet penthouse

500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Sht 10:17 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 orikum

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Sht 12:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 ne shitje ne Orikum!

63 300 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Gush 18:05 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 shitje ne ORIKUM

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 21:13 Apartamente , Vlorë

Okazion apartament ne shitje ne Orikum

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Gush 14:02 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Orikum Vlore

Numri i dhomave: 1
25 Gush 14:03 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM VLORE

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Gush 13:26 Apartamente , Vlorë

���� SHITEN APARTAMENTE ME KËSTE NË ORIKUM

850 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Gush 11:42 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 ne shitje ne Orikum

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Gush 08:52 Apartamente , Vlorë

orikum shpi me qera

50 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Gush 08:52 Apartamente , Vlorë

shtepi me qera orikum

19 Gush 08:52 Apartamente , Vlorë

shpi me qera ne orikum 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Gush 19:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 1+1 ne Orikum

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
18 Gush 12:38 Apartamente , Tiranë

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

55 425 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Gush 12:52 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Gush 11:10 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 per shitje ne Orikum

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Gush 13:29 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Orikum

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Gush 11:47 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartamenti ne Orikum

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
31 Korr 10:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 ne shitje ne Orikum!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj orikum | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione