Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pamje deti - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 2777
Vlorë , 1184
Sarandë , 546
Lezhë , 239
Tiranë , 136
Kavajë , 108
Shkodër , 59
Fier , 7
Tropojë , 2
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pamje deti,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pamje deti Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 13:11
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet 2+1 Vlore

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online

Dje 23:42 Apartamente , Tiranë

Shesim godine 5-kateshe ne Sarande!!

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, PAMJE NGA DETI

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 NE VOLLGA, PAMJE NGA DETI

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 23:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, PAMJE NGA DETI

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:32 Apartamente , Durrës

Apartament ne shitje.

19 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DETI

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE BALLORE NGA DETI NE VOLLGA!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE BALLORE NGA DETI NE VOLLGA!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEKS ME PAMJE DETI NE PLAZH!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEKS ME PAMJE DETI NE PLAZH!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEKS ME PAMJE DETI NE PLAZH!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI, PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

116 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 19:58 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera , Pamje Nga Deti

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 19:49 Apartamente , Fier

OKAZIONNN HYRJE UJI FTOHT VLORE !! MUNDESI NDRIMI !!

999 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:46 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes pamje nga deti

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 19:46 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pamje deti | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione