Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bulevardi i ri - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1055
Shkodër , 61
Vlorë , 34
Sarandë , 7
Elbasan , 5
Lezhë , 4
Durrës , 1
Lushnjë , 1
Pogradec , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bulevardi i ri,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bulevardi i ri Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shiten apartamente 1+1 tek Bulevardi i Ri!

103 230 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

EPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK BULEVARDI I RI

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:09 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1 ,Rruga "Jordan Misja ",Tirane

97 240 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:08 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1 ,Rruga "Jordan Misja ",Tirane

85 930 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:07 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi I Ri!

166 935 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:58 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Rruga "Jordan Misja ",Tirane

115 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 111m² pallat i ri ne ndertim B. Ri

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Bulevardi i Ri Tirane

132 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 09:07 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE BULEVARDI I RI

134 587 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:41 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 GRAND GALERIA LTE

152 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:39 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 GRAND GALERIA LTE

116 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 GRAND GALERIA LTE

123 860 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIRI

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+1 bulevardi i ri

89 320 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi i Ri, Tiranë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri në Rezidencen El Bav

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:20 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi i Ri, Tiranë

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi i Ri, Tiranë

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:17 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu i I, Tirane .

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:15 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 BULEVARDI RI, JORDAN MISJA

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:13 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Bulevardi i Ri, Tiranë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:05 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1, “Grand Gallery Residence”, Yzberish

79 680 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:04 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1 , STACIONI TRENIT, TIRANE!

100 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 18:52 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera afatgjate - Mobilim Modern

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2, “Grand Gallery Residence”

123 860 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2, “Grand Gallery Residence”

116 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2, “Grand Gallery Residence”

152 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:34 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1,YZBERISHT

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 16:09 Apartamente , Tiranë

okazion!shitet apartament 1+1 tek bulevardi i ri

103 520 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:09 Apartamente , Tiranë

okazion!shitet apartament 2+1+2 tek bulevardi i ri

173 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:09 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2tek bulevardi i ri

161 760 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1, kompleksi Marga2, Bulevardi Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:05 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ( Jordan Misja - Blv i Ri, 5min ) k.1 Vile

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Online
Dje 14:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 te Bulevardi i Ri ne Rezidencen

136 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:59 Apartamente , Tiranë

Apartamente 1+1/2+1 Tek Ndergjoni Bulevardi i Ri

166 600 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bulevardi i ri | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione