Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tirane - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 24445
Shkodër , 506
Durrës , 128
Vlorë , 73
Sarandë , 34
Lezhë , 15
Pogradec , 13
Kavajë , 12
Elbasan , 11
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tirane,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tirane Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:14
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, UNIVERS CITY, TIRANË TT 753

63 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 06:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI TEK KOPSHTIT BOTANIK ME QIRA

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 për qera 350€/muaj, Porcelan,Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 3+1, KOMPLEKSI XHURA, TIRANË TT 176

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, TEG, Tiranë.

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Vilë, Long Hill Residence, Tiranë.

2 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 1+1 , Zogu i Zi , Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Materniteti I Ri, 124000 Euro

124 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Ish Tregu Elektrik

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan

67 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan

81 411 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 2, 106 m² 179.000 € (Rrug

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Duplex, Blloku, Tiranë.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Vilë, Rolling Hill Residence

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1+2, SECRET GARDEN, TIRANE

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË. TT 672

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, XHAMLLIK, TIRANË TT 654

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 211

256 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 212

258 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, 21 DHJETORI, TIRANË TT 628

243 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, TIRANË

79 570 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, TIRANË TT 756

79 880 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, AKSES TIRANA, TIRANË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tirane | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione