Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golem - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golem,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golem Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:36
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Miam 2, Durres 55000 Euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Sot 12:41 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE GOLE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , LIBURNA RESIDENCE!

91 032 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , LIBURNA RESIDENCE!

88 068 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

Shesim apartament duplex ne Golem !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR + 2 POSTE PARKIMI , GOLEM !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Miam 2, Durres 55000 Euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 SE BASHKU ME GARAZH NE GOLEM, DU

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

54 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1+2 850 €/M2 NE GOLEM PRANE HOTEL PREMI

95 300 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI, GOLEM!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE HOTEL FLOWER!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:59 Apartamente , Durrës

Shiten 15 Mini Apartamente 1+1, Golem, Durres 650000 Euro

650 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1, Pishat E Buta Golem, Durres 60 K

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:46 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne golem

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:42 Apartamente , Durrës

Apartament Golem

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne golem te flower

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 11:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te mali robit golem

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

69 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

APARTMENT 1+1 WITH SEA VIEW GOLEM FOR SALE!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

1+1 APARTMENT FOR SALE IN GOLEM

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI GOLEM !

66 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2,GOLEM !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:08 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

60 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !!

49 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

52 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI GOLEM !

66 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! ME PAMJE DETI

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE GOLEM !! OKAZION

63 070 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPLEKSI TID GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET NE GOLEM ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

56 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2+ NJE POST PARKIM NE GOLEM

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHESIM PAPAFINGO 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM! +POST PARKIMI

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NË GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

83 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO PAMJE DETI NE GOLEM!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! +POST PARKIM

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONIERE NE GOLEM

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golem | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golem në kategorinë Apartamente
  • Golem në kategorinë Apartamente
  • golem në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • golem në kategorinë Vila
  • golem në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • golem në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Golem në kategorinë Dhoma
  • Golem në kategorinë Shtëpi
  • golem në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Golem në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione