Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bilardo - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Elbasan , 42
Tiranë , 5
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bilardo,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bilardo Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Dhj 13:14 Apartamente , Tiranë

qira apartament 1+1 Kompleksi "TOUCH OF SUN"!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Tet 02:15 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal Bar Bilardo 240.5 m2 me tapi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Sht 21:13 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m2 me tapi 400metra nga Universiteti A.Xhuvani

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Sht 21:08 Apartamente , Elbasan

Lokal 121.5m2 Ookazion M.Ndrimi m makin apartament TR Bregde

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Sht 20:44 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me makin apartament TR bregdet + -

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
27 Sht 01:05 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me makin Apartament TR Bregdet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Sht 22:48 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m2 Nderrohet me Apartament TR Bregdet makin + -

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Sht 23:31 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 Nderrohet me Apartament TR Bregdet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Sht 00:42 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 Nderrohet me tapi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Sht 21:24 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 240.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Sht 21:21 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 121.5 m2 M.Ndrimi me tapi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Sht 21:21 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 Nderrohet me Apartament TR Bregdet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Sht 23:34 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 121.5 m2 Nderrohet

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Sht 23:31 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me apartament Tiran Bregdet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Sht 23:29 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 121.5 m2 me certifikat pronsie Nderrohet

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Sht 22:55 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 Me Certifikat Pronsie Nderrohet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Sht 12:46 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me Apartament TR + - diferen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Gush 21:50 Apartamente , Elbasan

Lokali 240.5 m2 400metra nga Universiteti Aleksander Xhuvani

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Gush 21:44 Apartamente , Elbasan

Lokali 121.5 m2 me certifikat pronsie ( TAPI ) Nderrohet

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Gush 21:38 Apartamente , Elbasan

Ambjent Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me Apartament TR+-diferencen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Gush 10:01 Apartamente , Elbasan

Ookazionn Lokali 240.5 m2 Elbasan M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Gush 09:58 Apartamente , Elbasan

Lokali 121.5 m2 M.Ndrimi me Apartament Tiran + - diferencen

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Gush 09:54 Apartamente , Elbasan

Lokali 119.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Gush 22:41 Apartamente , Elbasan

Lokal 119 m2 M.Ndrimi me Apartament Tiran + - diferencen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Gush 10:03 Apartamente , Elbasan

Ookazionn Lokali 119.5 m2 me certifikat pronsie M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Gush 09:56 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m2 M.Ndrimi me Apartament + - diferencen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Gush 09:45 Apartamente , Elbasan

240.5 m2 Lokal 400Metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Gush 09:42 Apartamente , Elbasan

Lokali 121.5m2 M.Ndrimi me Apartament ne bregdet+ -diference

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Gush 09:38 Apartamente , Elbasan

Lokali 119.5 m2 BAR BILARDO 400m nga Universiteti A.Xhuvani

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Gush 22:44 Apartamente , Elbasan

Lokali 119.5 m2 BAR BILARDO 400m nga Universiteti A.Xhuvani

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Gush 02:39 Apartamente , Elbasan

Lokali 119.5 m2 BAR BILARDO Mundsi Nderimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Gush 02:32 Apartamente , Elbasan

Lokali 121.5 m2 BAR BILARDO Mundesi Nderimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Gush 16:18 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Gush 16:12 Apartamente , Elbasan

Lokal 121.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Gush 16:41 Apartamente , Elbasan

Opsione sip Lokali 400metr ng Universiteti A.Xhuvani M.Ndrim

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Gush 01:46 Apartamente , Elbasan

Lokal 121.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Gush 00:47 Apartamente , Elbasan

Lokali 121.5 m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Gush 00:17 Apartamente , Elbasan

Lokali 119.5m2 400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Gush 00:06 Apartamente , Elbasan

SHITET Lokali Bar Bilardo 240.5 m2 Nentoke Elbasan M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Gush 00:03 Apartamente , Elbasan

SHITET Lokali Bar Bilardo 121.5 m2 Nentoke Elbasan M.Ndrimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Korr 00:33 Apartamente , Elbasan

Okazion Lokali Bar Bilardo 240.5m2 Nentoke Elbasan M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Korr 00:29 Apartamente , Elbasan

Ookazion Lokali Bar Bilardo 119.5m2 Nentoke Elbasan M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Korr 00:26 Apartamente , Elbasan

Ookazion Lokali Bar Bilardo 121.5m2 Nentoke Elbasan M.Ndrimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
12 Maj 12:55 Apartamente , Tiranë

Vile me qira tek Rezidenca Kodra e Diellit

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
04 Maj 15:48 Apartamente , Tiranë

Okazion Ali Dem: Apartament 1+1 dhe Depo

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:10 Apartamente , Shkodër

Shitet dyqan ne qender te shkodres 96m 2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Nën 12:06 Apartamente , Tiranë

Super Apartament ne Rezidence Luksi

164 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bilardo | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bilardo në kategorinë Dhoma
  • Bilardo në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Bilardo në kategorinë All Category
  • Bilardo në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Bilardo në kategorinë Makina | Dacia | Sandero
  • Bilardo në kategorinë Makina | Mitsubishi | Outlander
  • Bilardo në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Bilardo në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Bilardo në kategorinë Makina | Audi | A3
  • bilardo në kategorinë Artikuj për koleksion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione