Lezhë | Automjete | Makina

Acura , 7
Aixam , 2
Alfa Romeo , 55
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 442
Bentley , 1
BMW , 534
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 9
Chrysler , 12
Citroën , 64
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 229
Ford , 502
Honda , 12
Hummer , 5
Hyundai , 47
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 10
Jeep , 25
Kia , 18
Lancia , 20
Land Rover , 80
Lincoln , 4
Mazda , 14
Mercedes-Benz , 1971
MG , 1
MINI , 8
Mitsubishi , 69
Nissan , 56
Opel , 283
Peugeot , 123
Porsche , 18
Renault , 167
Rover , 11
Saab , 4
Seat , 31
Škoda , 30
Smart , 85
Ssangyong , 18
Subaru , 1
Suzuki , 13
Tata , 2
Toyota , 103
Volvo , 16
Wiesmann , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Lezhë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 23:10
Linku:
,

Toyota Corolla Automat 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 19:55 ,

✅Shitet��LEZHE. Bejme edhe Nderrim

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:53 ,

Shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:41 ,

Audi A6 3.0T Supercharger

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:35 ,

Ford fokus 2007 naft me dogan

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:34 ,

SUPER OKAZION A200CDI ME DOGANE

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:19 ,

Shitet Boti i markes FBW

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:07 ,

Shitet Mercedes Benc E-class

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:53 ,

Bmw 320D OOOOOOOKAZION SOOT (EDHE NDRRIM+-)

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:34 ,

Shitet ose Nderrohet C Clas 220 automat

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:16 ,

FIAT GRAND PUNTO 1.3 MULTIJET

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:26 ,

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:14 ,

Mercedes-Benz-E220

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:58 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec .Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 ,

Golf Sport Van 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:25 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌ Audi A3 Automat 2.0(nafte)

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:09 ,

Audi A3 S 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

AUDI A8 LUNGO FULL VITI 2007

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:04 ,

Shitet Ford fiesta 1.2 benzin 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:56 ,

ML 270 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:23 ,

Fiat Grande Punto

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Land Rover Freelander 2 2007 2.2nafte��OKAZION��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 ,

Dodge ram1500

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Benz C klas 200 cdi-07 manual

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

Nisan mikra 1.5 nafte 2009

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

Mercedes ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Full Options

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 ,

Golf 5 Tdi 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:33 ,

Volkswagen Passat 1.9 nafte

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:31 ,

Makin

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 ,

Bmw 530 d pjese 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 ,

KARROTREC 2.5 ton (Ndrrim me Makin)

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:08
Linku:
,

Mercedes Benz 220 ///Evo Automatik Nderrohet��

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

Shes nderroj X5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:16 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:07 ,

B clase

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:01 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 ,

Shitet ose Ndrrohet Me Makina Automat +- Diference

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:09 ,

Land Cruiser 100 ( 50th Anniversary )

14 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:01 ,

Fordi

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:01 ,

��Toyota Land Cruiser 100��

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:41 ,

Shitet-nderrohet Ford Focus 1.8 Tdci letra per 1 vit

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 ,

Pasat 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:31 ,

SPRINTER MODELI 516 CDI VITI 2010

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 ,

SKODA ROOMSTER 1.4 NAFTE VITI 07

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 ,

AUDI A6 2.0 NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

CITROEN C3 1.4 NAFTE AUTOMAT VITI 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione