polo | Lezhë | Automjete | Makina

BMW , 4
Fiat , 2
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 ,

BMW X3 NAFTE 3000d

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

Polo

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 12:19 ,

BMW X3 NAFTE 3000d SUV

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:06 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 15:41 ,

1.2 milion

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 07:42 ,

Polo 1.2 milion i diskutueshem

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:24 ,

Polo 1.2 milion

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:52 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:02 ,

✅OKAZIOON POLOO 950€€✅

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 17:04 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:32 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:02 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:41 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:41 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 19:42 ,

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:56 ,

polo automat

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 17:02 ,

WW polo

1 100 EUR

17 Shk 21:59 ,

Polo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 15:46 ,

VW POLO 1.4 BENZIN\GAZ VITI 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 08:20 ,

Shitet Polo 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Nën 14:19 ,

Polo viti 2010 1.6 nafte automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 09:27 ,

Polo automat 1.6 nafte kamjo 7G

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 21:17 ,

Polo 1.6 nafte kamjo automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 21:13 ,

Polo 1.6 tdi automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 12:47 ,

Polo

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 15:19 ,

Polo 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:47 ,

VW Polo viti 99 nafte

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 22:18 ,

Polo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 19:04 ,

Polo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:05 ,

ZAMAJCA PER MAKIN DSG TE ARDHUR NGA ZVICRRA

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 21:55 ,

Volkswagen polo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 21:27 ,

Volkswagen Polo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:47 ,

VW Polo benzin

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 21:17 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 18:20 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:44 ,

VW Polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 00:32 ,

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Dhj 17:27 ,

VW Polo dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 18:48 ,

VW Polo dizel -03

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Tet 16:45 ,

VW Polo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 20:25 ,

Polo 1.9 tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 14:13 ,

VW Polo dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 17:59 ,

Shitet Volkswagen Polo 2300 Euro

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 19:20 ,

VW Polo benzin

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 00:01 ,

Polo 1.0 benzine - Gaz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 18:50 ,

Polo 1.4 nafte tdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 14:07 ,

okazion polo me te gjitha sherbimet e bera me letr

10 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo Polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione