270 | Lezhë | Automjete | Makina

BMW , 2
Fiat , 2
Audi , 2
Nissan , 1
Acura , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 270,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 270 Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:43 ,

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 ,

ML 270 CDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:57 ,

c klas 270 motorri nafte ne gjendje profekte

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 14:57 ,

Mersedes Benz E 270 Cdi 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 16:03 ,

shitet eklas 270 nafte

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:24 ,

VW Touareg

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:52 ,

Shitet ML 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 10:21 ,

c klas 2003 viti motori 270 nafte ne gjendje profekte

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:59 ,

Passat 2.0 naft 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 17:50 ,

Passat 2.0Naft 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 14:58 ,

Passat 2.0 Nafte 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 00:33 ,

shitet gjendje perfekte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:23 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 22:00 ,

SHITET E 270 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 10:35 ,

Shitet E 211

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 11:47 ,

Mercedez benz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 21:09 ,

Bmw

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:27 ,

shitet mercedes benz eklas 270 nafte.

4 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 19:59 ,

shitet ose nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 21:06 ,

E 270 Cdi

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 20:30 ,

benz 270

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:05 ,

Audi A6 v6 Avant

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 21:18 ,

Mercedes-benz Class E LOOK EVO

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:39 ,

Mercedes-benz E 270 look evo

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 22:56 ,

Shitet C Klass 200 nafte

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 00:01 ,

Mercedez benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 19:31 ,

E - Class

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:05 ,

Mercedes E 270 avantgarde full opsion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 09:44 ,

Shtitet benz e270 cdi viti 2000 avangarde

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 09:55 ,

OKAZION Mercedes Benz 270 Super i Mbajtur 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:47 ,

SHITET

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:46 ,

E 270 Cdi Full Option

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 14:58 ,

okazion

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 07:39 ,

BENZ ML 3000 NAFT VITI 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 16:32 ,

Shitet e class 2002 270

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 08:18 ,

Shitet Mercedez Benz 270 Okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Korr 08:06 ,

Shitet E class 270

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Korr 22:16 ,

Shitet ML 270 super full

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 22:20 ,

SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI VITI 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 22:33 ,

kerkoj te blej c klas 220-270 - 320 viti 2000-2003

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 20:13 ,

Okazion Jeep 270

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:36 ,

Mercedess W211 E Class 2.7

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 11:43 ,

Mercedes ML 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 19:32 ,

Mercedes Benz ML 270 Final Edition

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:22 ,

Shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:01 ,

SHITET E 270 SUPER

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:58 ,

shitet w211 270 cdi

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 18:32 ,

Benz 270 1999 2800€

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 09:45 ,

Mercedes-Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 19:46 ,

Shitet makina

6 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 270 | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

270 270 270 270 270 270 270 270 270 270

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione