Golf 4 | Lezhë | Automjete | Makina

BMW , 4
Audi , 3
Mazda , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:05 ,

Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Tjeter Naftet Automat)

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:39 ,

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 12:31 ,

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Pri 21:55 ,

Shitet Nderrohet Ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:45 ,

Volswagen golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 11:21 ,

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:22 ,

Golf 5 Tdi 1.9

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:03 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 15:28 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 09:58 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 01:11 ,

Shitet golf 5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 13:10 ,

Shitet Golf 4 1.4 Benzine/Gaz Gjendje 9/10

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 12:38 ,

Golf 4 1.9 Viti 1999

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 12:11 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 13:59 ,

golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 14:10 ,

SHITET GOLF 4 1.9 TD(I) e kuqe.

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 20:52 ,

SHITET GOLF 4 1.9 TD(I).

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:23 ,

Shitet okazion super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:26 ,

Golf 4 TDI

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 16:41 ,

Golf 4 Tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:34 ,

Golf 4 1.4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 11:34 ,

Volkswagen golf 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 15:56 ,

VW Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 20:09 ,

SHITET GOLF 5 2.0 DSG KAMBIO AUTOMAT VITI 12/2004

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 18:50 ,

Golf 4 viti 2001 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 17:08 ,

Golf 4

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 16:50 ,

Golf 4 1.9 td(i)

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 09:10 ,

Golf 5

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 21:43 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 16:17 ,

Golf 6 Gtd

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 14:06 ,

VW Golf dizel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:43 ,

VW Golf 4

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 12:32 ,

golf 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 14:46 ,

Golf 4 i thjeshte pa te kuqe

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 14:41 ,

golf 4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 19:23 ,

U shit flm

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 12:27 ,

Golf 4 1.4 benzine 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 12:07 ,

shitet golf 4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:50 ,

Golf

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:05 ,

Audi A3

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 19:02 ,

Golf 4

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:09 ,

Shitet golf 4 benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 16:22 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 20:33 ,

Shitet golf 4

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 09:55 ,

golf 4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione