Mercedes Benz | Lezhë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:51 ,

Shes mercedes benz me letra

1 700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:08 ,

MERCEDES BENZ B180 dizel AITOMAT MUNDESI NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

MERCEDES BENZ E320 evo dizel MUNDESI NDERRIMI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

MERCEDES BENZ E320 benzin-gaz LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:05 ,

MERCEDES BENZ ML320 dizel MUNDESI NDERRIMI

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

MERCEDES BENZ ML320 dizel MUNDESI NDERRIMI

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

BMW X3 NAFTE 3000d

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 ,

OKAZION SHITET Mercedes Benz C class220

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:46 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:41 ,

MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 18:59 ,

Mercedes Benz Ml320 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:07 ,

��Benz Mercedes��E 400CDI AUTOMAT��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 13:07 ,

Mercedes-Benz E220 Avandgarde

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 22:19 ,

MERCEDES BENZ ML500 benzin-gaz LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:19 ,

BMW X3 NAFTE 3000d SUV

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:19 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 17:18 ,

Mercedes-benz E class 220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:29 ,

Evooo

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:31 ,

Shes ML320 4Matic Sport Edition

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 22:09 ,

Mercedes Benz 202 ne shitje

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 16:30 ,

Mercedes-Benz EVO 320

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 23:42 ,

Mercedes benz c 220 cdi viti 2002 letra 1 vit

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:41 ,

Mercedes benz c-clas

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:41 ,

Mercedes benz c220

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:39 ,

Mercedes benz

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:36 ,

Mercdes benz c 220 elegance manual ne gjendje te mire

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:36 ,

Mercedes benz c clas

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 20:28 ,

E Class !!!

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:28 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:11 ,

shitet ose nderrohet me fouristrade

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 16:42 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 16:41 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 09:28 ,

Mercedes benz c class 220

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 23:58 ,

Shitet Mercedes-Benz C220

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 19:46 ,

Mercedes Benz ML 350

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 12:30 ,

Mercedes Benz 220 dizel 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:03 ,

Mercedes benz E 220 CDI Okazion 1 jave

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Pri 20:39 ,

MB -C Class 280/4MATIC-2007/V6-BENZINE/GAZ-Shitet/Nderrohet

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 12:55 ,

Mercedes

7 920 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:05 ,

Shitet Mercedes-Benz C-Class super gjendje cimi okazion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 09:25 ,

Shitet Kamion Mercedes-Benz

13 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 21:26 ,

Merced Benz E Clas

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 19:34 ,

Mercedes Benz evo

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 13:44 ,

Mercedes benz e class 2012

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:52 ,

Shitet Mercedes-Benz W203

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 14:51 ,

Okazion Mercedes Benz C220 dizel 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:43 ,

Mercedes Benz c Clas 200

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:26 ,

Mercedes Benz S400 benzin 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 09:03 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 10:41 ,

Mercedes Benz 220

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione