250 | Lezhë | Automjete | Makina

Audi , 7
Ford , 5
Fiat , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 250 Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:51 ,

Shes mercedes benz me letra

1 700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:36 ,

Jaguar X-Type viti 2003 diesel

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:57 ,

Shitet e class 250 viti 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 11:56 ,

Ndrroj

2 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 11:13 ,

shitet makina

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 23:43 ,

Touareg 3.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:27 ,

Ford fiesta 1.4 nafte 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

A5 310ps

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 08:28 ,

Gle 250 4 matik

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Mar 11:12 ,

Shitet Ford Fiesta!

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:58 ,

Ford Fiesta dizel 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 18:12 ,

Ford Mondeo me porosi

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 09:42 ,

Mercedes 250

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 09:17 ,

Shes

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 12:34 ,

Benz c class shitet ose ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 13:50 ,

Mercedes 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 14:36 ,

SHITET

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:34 ,

Golf 5 look gti

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 14:15 ,

Shes

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 09:12 ,

Benz 250

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 13:25 ,

Mercedes Benz E-klass

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:08 ,

Mercedes GLA 250

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Gush 16:57 ,

c class

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 08:48 ,

C class

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 10:27 ,

Caddy

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 19:05 ,

Shitet mercedez benz e class 250

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 23:09 ,

C 250

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 20:13 ,

Shitet makina E - clas 250

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 09:17 ,

C 250 super

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 18:53 ,

Shitet AUDI A6

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 18:53 ,

Shitet AUDI A6

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 13:51 ,

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 14:42 ,

C 250

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 15:44 ,

C 250

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 12:29 ,

Shitet e 250

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Sht 19:58 ,

Mercedenc benz 250

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 01:41 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Gush 13:12 ,

Shitet benz 250

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 11:33 ,

Shitet Mercedes-Benz E220

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 22:13 ,

Mercedes Benz E Class 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 18:56 ,

Volvo Kombi

3 099 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:42 ,

Okazion Mercedes benz E clas 250 Diesel .automat

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 15:05 ,

Mercedes Benz e250 viti 1994

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 17:41 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 20:20 ,

GLC-250-4matic

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 23:19 ,

Audi A4 dizel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 23:07 ,

Mercedes 250 dizel

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 16:49 ,

okazion benz 250 portobagazh supergjendje

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 15:28 ,

GOLF 5 / 1.6FSI 115 KF /6 MARSHE MOTOR ME ZINXHIR

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 250 | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

250 250 250 250 250 250 250 250 250 250

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione