Nissan | Lezhë | Automjete | Makina

Nissan , 44
BMW , 6
Hyundai , 2
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 ,

BMW X3 NAFTE 3000d

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:19 ,

BMW X3 NAFTE 3000d SUV

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:49 ,

Shitet Nissan Navara (Cmimi i diskutueshem)

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:33 ,

Nissan patrol 4.2 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 16:42 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 16:41 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:38 ,

SHITET OSE NDRROHET

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 16:42 ,

Okazion Nissan X-Trail

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:34 ,

Okazion Nissan X-Trail 4×4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:14 ,

Okazion Nissan x-trail

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 14:31 ,

NISSAN X-trail 4x4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 21:10 ,

NISSAN NAVARA- 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 09:27 ,

Nissan Micra benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 16:34 ,

Shitet nissan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Dhj 12:58 ,

Shitet Nissan Terrano 2

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 14:37 ,

Nissan x-trailer

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:40 ,

Nissan Terrano

4 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 21:25 ,

Shitet nissan primera

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:09 ,

Shitet ose nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:44 ,

Nissan Qashqai +2 1.5 dci viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:26 ,

Bmw seria-7

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:36 ,

Nissam Primastar

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:14 ,

shitet ose ndrrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 12:04 ,

Nissan terrano 2 270turbo

4 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 16:21 ,

Nissan terrano 2

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 00:32 ,

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Nën 16:20 ,

Shes nissan navara

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 22:05 ,

Shitet NISSAN MICRA 2003 1.0 Benzin Cmimi 2300€

230 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 16:58 ,

Nissan carbstar

9 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 14:19 ,

Okazion Nissan Terrano dizel

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 11:19 ,

Nissan x trail sport me krah angelz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 11:19 ,

Nissan x trail

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 07:28 ,

Nissan Navara

9 000 EUR

10 Qer 13:13 ,

nisan navara

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:47 ,

Arber

100 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 16:27 ,

Okazion nissan primera 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 20:12 ,

Nissan Patrol 4x4

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 10:04 ,

GOLF 1.6 BENZINE-GAZ

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 09:12 ,

GOLF IV 1.6 BENZINE-GAZ

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 00:31 ,

GOLF IV benzine-gaz

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 18:21 ,

SUPER EKONOMIKE GOLF IV 1.6 BENZINE-GAZ 190.000 KM

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 12:33 ,

GOLF IV OKAZION 190.000 km 1.6 BENZINE GAZ

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 12:00 ,

nissan

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:58 ,

SHITET NISSAN NAVARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:40 ,

Nissan Micra 1.5dci

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 16:29 ,

Bleljme makina te aksidentuar

129 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione