Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Lezhë

Acura , 10
Aixam , 1
Alfa Romeo , 89
Alpina , 1
Audi , 715
Bentley , 2
BMW , 673
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 15
Chrysler , 13
Citroën , 104
Dacia , 2
Daewoo , 5
Daihatsu , 2
Dodge , 6
Fiat , 441
Ford , 697
GMC , 1
Honda , 14
Hummer , 5
Hyundai , 68
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 16
Jeep , 34
Kia , 29
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 35
Land Rover , 117
Lexus , 1
Lincoln , 4
Maserati , 1
Mazda , 22
Mercedes-Benz , 2845
MG , 1
MINI , 12
Mitsubishi , 86
Nissan , 99
Opel , 381
Peugeot , 155
Piaggio , 1
Porsche , 22
Renault , 245
Rover , 17
Saab , 9
Seat , 42
Škoda , 38
Smart , 146
Ssangyong , 22
Subaru , 3
Suzuki , 25
Tata , 2
Tesla , 1
Toyota , 153
VW Volkswagen , 1334
Volvo , 31
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:34 Makina , Lezhë

Ford fokus 1.6 vp 29.12.2007 super gjendje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:06 Makina , Lezhë

Ford fokus 1.6 vp 29.12.2007 super gjendje

280 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 Makina , Lezhë

1.6 nafte vp 29.12.2007 super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 Makina , Lezhë

Ford kuga ardhur nga Zvicra gjendje perfekt

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:48 Makina , Lezhë

Ford fokus 1.6 vp 29.12.2007 super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:54 Makina , Lezhë

Hyundai tucson 2.0 naft 4x4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:29 Makina , Lezhë

Volkswagen pasat viti 2006 naft 2.0 manual

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:28 Makina , Lezhë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:24 Makina , Lezhë

Shitet audi A8 model lungo 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Makina , Lezhë

Benz c200 bluefficent manual

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:23 Makina , Lezhë

Tiguan automatic

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:23 Makina , Lezhë

Benz ML350bluetec

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 Makina , Lezhë

Benz 350cdi 4matic AMG bluefficent

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Lezhë

Audi A4 1.8turbo kabriolet (pjes)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:18 Makina , Lezhë

Range Rover

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Makina , Lezhë

C class

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:52 Makina , Lezhë

Benz ML270 AUTOMAT (ndrrim)

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:42 Makina , Lezhë

Shitet audi a6

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 Makina , Lezhë

Audi a6

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Makina , Lezhë

Okazion Alfa 1.9 nafte automatike

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:36 Makina , Lezhë

Jetta

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:07 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Makina , Lezhë

SHITET NISSAN QASHQAI GAZ-BENZINE

6 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:25 Makina , Lezhë

Shitet audi q5 premium plus full options

11 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:30 Makina , Lezhë

RANGE ROVER SPORT/ ne gjendje shume te mire

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Makina , Lezhë

Evo 280

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Makina , Lezhë

Mercedes c class

6 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 Makina , Lezhë

Shitet E klass 2009 4matic

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:23 Makina , Lezhë

Toyota avensis

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 23:29 Makina , Lezhë

Shitet C220 cdi

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 23:19 Makina , Lezhë

A8 3.0TDI MATRIX ����

30 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 22:29 Makina , Lezhë

❌ OKAZION ❌ Ford - 1200 €‎ (i PADISK)

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:29 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz E220 Manual

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:26 Makina , Lezhë

Benz c220cdi 09

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 22:18 Makina , Lezhë

AUDI A4 2008 SHITET OSE NDRROHET ME FUGON

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:18 Makina , Lezhë

Ford Fusion 1.4 Nafte Automatik

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:17 Makina , Lezhë

Audi a4 viti 2004 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 18:00 Makina , Lezhë

Super gjendje

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 16:20 Makina , Lezhë

Audi A8 3.0 TDI

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:21 Makina , Lezhë

Shes E clas 63

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 10:20 Makina , Lezhë

OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:17 Makina , Lezhë

Shes Ml

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:17 Makina , Lezhë

Shes Audi

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 00:10 Makina , Lezhë

Audi S7 SLine

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 23:19 Makina , Lezhë

Mercedes-benz 200 nafte i sapo ardhur nga franca

6 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:00 Makina , Lezhë

Shitet W204 BLUEFFICIENCY

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:54 Makina , Lezhë

Golf 5 viti 2006 motorr 1.9 naft 6 marrsha

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 21:54 Makina , Lezhë

Citroen c3 2010 1.4 naft motorr 70mi kilometra

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 21:54 Makina , Lezhë

Shitet Lancia Thesis

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione