Smart | Lezhë | Automjete | Makina

Smart , 83
BMW , 2
Alpina , 1
Chrysler , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Hyundai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:25 ,

Shitet Smart Fortwo 600CC

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Pri 09:56 ,

Smart

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 09:30 ,

Smart ForTwo

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 08:42 ,

Smart

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 09:03 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 22:49 ,

Shitet Smart 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 13:14 ,

Okazion

777 777 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 21:29 ,

okazion

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Jan 12:07 ,

Shitet 2900€

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 16:58 ,

Shitet SMART fortwo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 11:49 ,

Shitet 'SMART' 1500€

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Dhj 11:51 ,

Shitet Smart 600cc

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Dhj 17:54 ,

SMART

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 18:45 ,

Smart

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 15:04 ,

Smart

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 09:51 ,

smart fortwo

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 22:07 ,

Smart 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 18:42 ,

SHITET

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Gush 10:27 ,

SMART

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Korr 11:15 ,

Shitet smart

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Korr 19:45 ,

Smart Fortwo 2010

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 13:26 ,

Shitet smart fortwo

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:19 ,

Shitete ose nderrohet me makin me te madhe

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 23:34 ,

smart for two

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 13:27 ,

Smart

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 18:31 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 22:42 ,

shitet smart 1.0 benzine !! viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 12:56 ,

Shitet

15 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 20:33 ,

smart

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 21:29 ,

Smart frtow 600cc panoramik

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 14:49 ,

okazion

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 00:32 ,

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Jan 10:12 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 17:05 ,

Shitet smart

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 19:53 ,

Shitet Smart 700cc

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 13:44 ,

Smart ForTwo Cabrio Electric Drive, GPS, BLUETOOTH

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 16:22 ,

Smart ForTwo benzin

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 15:21 ,

Smart ForTwo benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 10:00 ,

SHITET NDERROHET

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 08:47 ,

Smart

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 23:30 ,

Chrysler Voyager

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 21:48 ,

Shitet smart

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 00:53 ,

Shitet

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 19:09 ,

Okazion!

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione