Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 138
Aixam , 60
Alfa Romeo , 2100
Alpina , 22
Artega , 15
Audi , 25435
BAIC , 23
Bentley , 32
BMW , 17637
Bugatti , 8
Buick , 25
Cadillac , 145
Chevrolet , 1077
Chrysler , 720
Citroën , 4292
Corvette , 20
Dacia , 155
Daewoo , 275
Daihatsu , 226
DeTomaso , 1
Dodge , 248
Ferrari , 19
Fiat , 10051
Ford , 24764
GMC , 57
Great Wall , 43
Grecav , 8
Honda , 723
Hummer , 120
Hyundai , 2617
Infiniti , 57
Isuzu , 116
Jaguar , 797
Jeep , 1270
Kia , 1045
KTM , 16
Lada , 20
Lancia , 1306
Land Rover , 4663
Landwind , 4
Lexus , 76
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 97
Lotus , 1
Maserati , 70
Maybach , 6
Mazda , 1068
Mercedes-Benz , 96624
MG , 55
MINI , 1152
Mitsubishi , 2319
Morgan , 3
Nissan , 4437
NSU , 4
Opel , 13435
Peugeot , 5804
Piaggio , 72
Pontiac , 10
Porsche , 1398
Proton , 2
Renault , 7480
Rover , 394
Saab , 235
Seat , 2613
Škoda , 1606
Smart , 4047
Spyker , 2
Ssangyong , 314
Subaru , 117
Suzuki , 929
Talbot , 2
Tata , 57
Tesla , 11
Toyota , 10382
Trabant , 4
Triumph , 2
TVR , 7
UAZ , 9
VW Volkswagen , 49762
Volvo , 2938
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 14
Zastava , 14

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 18:15
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

30 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 22:29
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Q5 3.0TDI S-Line

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
24 Sht 14:38
Linku:
Makina , Tiranë

GLE 350d Coupe

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:03
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION-TOYOTA YARIS-1.0 Benzine Viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 22:04 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:04 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:04 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7-S line Super Gjendje Gadi Per Cdo prov

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:04 Dyqani Makina , Durrës

Jetta automat 1.6 nafte super gjendje

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 Makina , Durrës

SUZUKI SX4 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:02 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:02 Makina , Fier

E270 CDI AVANTGARDE AUTOMAT

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 Dyqani Makina , Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:02 Dyqani Makina , Durrës

Pasat 2.0 nafte full option

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:02 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:02 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Verso

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:02 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:02 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:01 Makina , Vlorë

Audi a4 dynamic 2.0 dizel full opsion

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:01 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 207 benzin gaz 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:01 Dyqani Makina , Durrës

Tiguan 2.0 nafte full option

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:01 Dyqani Makina , Durrës

A5 2.7 nafte automat

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:01 Makina , Kavajë

Okazion !! Vw Passat Sel Super Full

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:00 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 Dyqani Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Automat navi sensore etj

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:00 Dyqani Makina , Durrës

Golf 6 automat 1.6 nafte

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:00 Makina , Korçë

Audi Q5

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:00 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 Makina , Korçë

Shitet Benz C180 W203 Benzine-Gaz 2007

5 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:00 Makina , Tiranë

Mercedes e class 220

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 22:00 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:00 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Makina , Tiranë

Audi A5 2011 TDI

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

��SHITET OKAZION�� Opel Meriva 1.7 Cdti Diesel ECO Manuale

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

�� Pjese_Kembimi_Shehu �� BMW & Range Rover

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi SHEHU ✅ BMW / Range Rover / Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

�� Per Pjese Kembimi �� C 220 Automat Full 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:59 Makina , Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:58 Makina , Tiranë

✅DISQE_GOMA_SHEHU Instagram �� Tirane / Kamez

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:58
Linku:
Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� Range Rover & BMW ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione