Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 96
Aixam , 54
Alfa Romeo , 2034
Alpina , 12
Artega , 4
Audi , 29493
BAIC , 19
Bentley , 23
BMW , 18404
Bugatti , 8
Buick , 22
Cadillac , 134
Chevrolet , 1040
Chrysler , 685
Citroën , 4335
Corvette , 13
Dacia , 155
Daewoo , 269
Daihatsu , 221
DeTomaso , 1
Dodge , 248
Ferrari , 7
Fiat , 10587
Ford , 25060
GMC , 49
Great Wall , 34
Grecav , 8
Honda , 763
Hummer , 101
Hyundai , 3085
Infiniti , 49
Isuzu , 94
Jaguar , 844
Jeep , 1350
Kia , 1084
KTM , 14
Lada , 14
Lancia , 1326
Land Rover , 5170
Landwind , 3
Lexus , 72
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 94
Maserati , 58
Maybach , 5
Mazda , 1405
Mercedes-Benz , 97446
MG , 40
MINI , 1162
Mitsubishi , 2310
Morgan , 2
Nissan , 4635
NSU , 4
Opel , 13760
Peugeot , 5705
Piaggio , 39
Pontiac , 6
Porsche , 1604
Proton , 1
Renault , 7285
Rover , 412
Saab , 229
Seat , 2802
Škoda , 1603
Smart , 3628
Spyker , 2
Ssangyong , 328
Subaru , 134
Suzuki , 895
Talbot , 1
Tata , 42
Tesla , 8
Toyota , 11482
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 6
UAZ , 6
VW Volkswagen , 53529
Volvo , 3351
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 12

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz S350 CDI Bluetec

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Panorama Ful

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:04 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford Kuga 2.0d 2011 7300€

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Lushnjë

Mercedes Benz E Class 350 Nafte BlueTec 2014 ����

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 TDI QUATTRO

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMJET AMBASADE FORD EXPLORER

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C class 3.0 vp 2012..

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.3Nafte Viti 2010

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 ( quattro ) OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

SHITET AUDI A6 ( quattro )

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

OKAZION AUDI A6 ( quattro )

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:04 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Kavajë

OKAZION !! PORCHE MACAN S - VITI 2016 BENZINE3.0

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volkswagen golf 7

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 2009 super gjendje

4 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

16 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:04 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kucovë

Volvo xc60 Benzine 4x4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:03 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet Citroen C4 (2017) Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuaëe

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Volkswagen cady frigorifer

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

C Class 300 Benzine (Behet 100% Me Gas)

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:03 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D NAFT MANUALE 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

VW GOLF 5 ,1.9 NAFTE, VITI 2008, 6 Marshe

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 2.0Nafte (Viti 2013)

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 2.0Nafte Viti 2013

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE OKAZION

16 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

16 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

7800€ okazion, c class 2012, 2.0 nafte, automat. Perfekt

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:02 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:02 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet Citroen C4, 1.6 diesel, manual, viti 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:02 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale, viti 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 1.6 TSI

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

Seat altea xl 2.0tdi(1bosht)

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2017 look 7.5 GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

OKAZION !!! WV CADY 1.9 NAFTE .

5 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

OKAZION !!! E sapo ardhur nga italia����me liber sherbimesh.

7 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI KAMBJO MANUALE 2012 (EUROPE)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:01 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:01 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Fier

Subaru 4x4 ����

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kavajë

OKAZION ! Hyndai I20 Benzin & Gaz Viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7

14 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kavajë

OKAZION ! ML 320 BLUTEC - VITI 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Kavajë

OKAZION !! SL 500 - KABRIOLET - VITI 1994.

15 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione