Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 258
Aixam , 47
Alfa Romeo , 59
Alpina , 24
Artega , 20
Audi , 1833
BAIC , 16
Bentley , 15
BMW , 880
Bugatti , 19
Buick , 2
Cadillac , 11
Chevrolet , 46
Chrysler , 4
Citroën , 128
Corvette , 3
Dacia , 35
Daihatsu , 2
DeTomaso , 1
Dodge , 25
Ferrari , 18
Fiat , 209
Ford , 495
GMC , 16
Grecav , 1
Honda , 42
Hummer , 2
Hyundai , 284
Infiniti , 11
Isuzu , 6
Jaguar , 51
Jeep , 79
Kia , 61
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 7
Land Rover , 526
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 7
Ligier , 1
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 20
Maybach , 9
Mazda , 35
Mercedes-Benz , 3019
MG , 14
MINI , 17
Mitsubishi , 66
Nissan , 136
NSU , 2
Opel , 149
Peugeot , 104
Piaggio , 2
Porsche , 100
Renault , 124
Rover , 13
Saab , 1
Seat , 30
Škoda , 140
Smart , 82
Ssangyong , 5
Subaru , 10
Suzuki , 18
Talbot , 1
Tata , 23
Tesla , 18
Toyota , 270
TVR , 13
UAZ , 5
VW Volkswagen , 1478
Volvo , 196
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 22

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 08:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2019 BMW X5 4.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
09 Dhj 18:16
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION

6 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche

74 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
09 Dhj 03:35
Linku:
Makina , Tiranë

shitet okazion Audi S5

35 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Mercedes Benz C350e Hybrid PlugIn/ Super Ekonomik

999 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:36 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x7

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 750

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x7

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

A clas 2020

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche

74 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi q8

57 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x6

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi a3

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsh kajen

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Cayenne s

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 2020

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi q8

57 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche cayenne

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m competition

112 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2017 CLA 250 4matic

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:32 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q7 PRIMIUM PRESTIGJE-18 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q7 PRIMIUM PRESTIGJE-18 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

HYNDAI SONATA VETEM ME GAZ PRODHIM FABRIKE

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ G 6.3

170 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

��OKAZION��Audi A8 2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Avante 2020

13 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Okazion! HONDA E:NS1 2023 Elektrike

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Ne gjendje te mire

2 700 EUR

Online
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:16
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Makina , Durrës

Rang rover 4.4 sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Makina , Tiranë

��Citroen c3 2019 ��

7 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:09 Makina , Fier

Gle Cupe 3.5 Diesel Vetem 70 mij km Me garanci Full Panorama

49 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 00:09 Makina , Fier

Audi a7 3.0 Diesel F1 Super Gjendje Full Option

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 00:06 Makina , Tiranë

GLE 350d , AMG Package !!!!

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 Makina , Durrës

Rang rover sport 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06 Makina , Durrës

Rang rover sport 4.4 disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina , Tiranë

GLE 350d OKAZION

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Makina , Tiranë

C 300 AMG 2017

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

���� MERCEDES BENZ GLC 220d PREMIUM 4Matic AMG Line����

44 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

���� NISSAN QASHQAI 1.7dCi tekna Xtronic 4x4 ����

22 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione