Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz - Makina Të gjitha në Korçë

Mercedes-Benz , 3159
Audi , 12
BMW , 8
Ford , 7
Chrysler , 5
Opel , 5
Volvo , 5
Fiat , 4
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
MINI , 2
Seat , 2
Honda , 2
Renault , 2
Chevrolet , 2
BAIC , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
MG , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:35 Makina , Korçë

Benz 2.5 Nafte Manual

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2011 Benzin/Gas

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

Shitet Benz C180 W203 Benzine-Gaz 2007

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina , Korçë

Mercedes Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Makina , Korçë

B200 Nafte Automat 2010 Nderrohet-Shitet����

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 Makina , Korçë

MERCEDES BENZ S600(LOOK MAYBACH)

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:29 Makina , Korçë

����OKAZION Mercedes Benz E Clas 280 4Matik Benzine ZVICRA

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina , Korçë

Okazion Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes Benz A class okazion

3 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Korçë

Mercedes Benz c200 kompressor automat

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:24 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 Makina , Korçë

Mercedes Benz

13 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz w202 Benzin-Gaz 180

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:17 Makina , Korçë

Mercedes Benz E class

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:23 Makina , Korçë

"MERCEDES BENZ" ML 320 , viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:54 Makina , Korçë

Mercedez Benz C 220 CDI

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 Makina , Korçë

Mercedes C200 Automat

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes-Benz A Class 150 Automat 2010 ����✅

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:37 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C220 BlueEfficiency 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:10 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan 2014+okazion e sapo ardhur nga jasht

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:48 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 BlueEfficiency 2011

5 200 EUR

Dje 14:20 Makina , Korçë

Mercedes B class

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 Makina , Korçë

Benz A-Class 2.0 nafte

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 BlueEfficiency

5 200 EUR

Dje 12:22 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz E280 Gaz benzin

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:13 Makina , Korçë

Mercedes benz 2014 Benzine&gaz

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 05:18 Makina , Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:47 Makina , Korçë

Mercedes C220 Viti 2011 Nafte BlueEfficiency Automatike

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 18:36 Makina , Korçë

Mercedez benz

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 15:21 Makina , Korçë

ML 350 VITI 2012

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:44 Makina , Korçë

Benz W203 C270 automat viti 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 09:34 Makina , Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:34 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Land Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 96 mij km amg avandgarde

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 09:30 Makina , Korçë

**SHITET E KLAS VITI 2008 AUTOMAT 200 COMPRESOR BENZINE +GAZ

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 21:15 Makina , Korçë

Mercedes Benz C200 Cdi Evo -04 Mundesi ndrimi

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 18:27 Makina , Korçë

Bmw 730 automat full extra xhama zinj komplet ne lej

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 16:44 Makina , Korçë

Mercedes Benz ML320 4-MATIC

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione