Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai Sonata Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai Sonata | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:35 Makina , Fier

Hyundai Sonata 2011 Automat Gas

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina , Fier

HYUNDAI SONATA 2.0 GAZ FABRIKE 2007 AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:38 Makina , Lushnjë

Hyundai sonata hybrid ������

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:23 Makina , Tiranë

Hyndai sonata hybrid

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA 2.0 GAZ

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 12:02 Makina , Tiranë

shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 20:52 Makina , Tiranë

SHITETTTT OKAZIONNN

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Maj 12:11 Makina , Tiranë

Shitet hyndai sonata viti 2010 super gjendie full exstra

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Maj 09:46 Makina , Tiranë

hyundai sonata 100% gaz

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 08:56 Makina , Tiranë

Hyundai sonata

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 08:21 Makina , Tiranë

hyundai sonata 2013 automat 2.0 GAZ nga fabrika

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 15:01 Makina , Tiranë

Shitet Okazion SONATA

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 21:38 Makina , Fier

Hyundai ��100% Gaz�� 2010 Panoramike

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 16:13 Dyqani Makina , Kavajë

❌ SHITUR ❌

8 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 15:33 Makina , Tiranë

Shitet hyundai sonata

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Maj 15:27 Makina , Fier

Hyundai Sonata GAZ

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:34 Makina , Fier

Hyundai Gaz Panorame

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 03:35 Makina , Lushnjë

Hyundai sonata hybrid ��

9 000 EUR

27 Pri 12:47 Makina , Tiranë

shitet

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 19:22 Makina , Berat

2014- HYUNDAI SONATA 100% GAZ NGA FABRIKA

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Pri 11:28 Makina , Tiranë

Hyundai sonata okazion

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 19:18 Makina , Fier

Hyundai

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:20 Makina , Tiranë

Shitet me porosi hondai sonata 2.0 gas fabrike

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 12:09 Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA PER SHITJE 2014!!!

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 22:41 Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA PER SHITJE 2014!!!

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 09:19 Makina , Tiranë

hondai sonata 2000 gaz nga fabrika

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 15:04 Makina , Fier

Hyundai Sonata Gaz

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 18:00 Makina , Tiranë

Hyundai sonata shitet

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Mar 12:51 Makina , Tiranë

hundai sonata

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 10:06 Makina , Tiranë

SONATA

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 12:45 Makina , Tiranë

hundai sonata

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 21:08 Makina , Fier

Makina esht okazion

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 12:39 Makina , Tiranë

Benzin gaz hibrit

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 19:45 Makina , Gjirokastër

hyundai 2015 hybrid benzin+gaz

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 19:01 Makina , Gjirokastër

hyndai 2015 hybrid benzin+gaz

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 10:53 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2017 vetem gaz fabrike

9 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 10:20 Makina , Tiranë

filtra pompa injectore per hyundai e kia lpi

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 14:45 Makina , Lezhë

Okazion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 14:27 Makina , Tiranë

Shiten hyndai sonata

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Sht 16:48 Makina , Tiranë

Shitey hyundai sonata benxine+gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 09:53 Makina , Durrës

Shitet per pjese kembimi hynday 2013

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 20:44 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Sonat Y20

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 11:24 Makina , Fier

Hyndai sonata LPG

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Gush 13:45 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Sonata

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 16:08 Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Korr 15:03 Makina , Fier

Hyundai 100% GAZ

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Korr 12:37 Makina , Kukës

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai Sonata | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione