Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Velar | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 24
Audi , 3
BMW , 3
Bentley , 1
Cadillac , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Velar,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Velar Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 13:34 Dyqani ,

Range Rover Velar 2.0 Diesel -17

57 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 04:49 ,

velar disel ndrrohet me mk te vogel + dif

48 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 20:43 ,

SHITET / NDERROHET - Hyundai Santa Fe 2.4 nafte 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 17:41 ,

Shitet

68 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Maj 14:43 ,

Velar 2.0 D mundësi ndrrimi 0682038260

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 20:35 ,

Rang rover velar 3000 Rdynamic

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Pri 11:09 Dyqani ,

Shitet Range Rover Velar 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 11:07 Dyqani ,

Shitet Range Rover Velar 2019 nafte

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 11:07 Dyqani ,

Shitet Range Rover Velar R-Dynamic

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 13:43 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 19:25 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 19:25 ,

Rent a Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 17:59 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:19 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:15 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 21:58 ,

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:22 ,

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 13:21 ,

Shitet range rover velar

67 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 23:24 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 22:33 ,

Rent a car Makina me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 11:08 ,

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:20 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:20 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 11:09 ,

2018 Land Rover Range Rover Velar P250 R-Dynamic SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:00 ,

2019 Land Rover Range Rover Velar P250 R-Dynamic SE AWD

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 20:43 ,

Velar

54 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 01:59 ,

Land Rover Range Rover Velar 2.0 HSE 2020

68 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 00:28 ,

Range Rover Velar 2018 Nafte

67 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 00:08 ,

Range Rover Velar 2018

67 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Nën 10:09 ,

Land Rover dizel

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 20:21 ,

Land Rover Velar

59 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Tet 20:01 ,

Land Rover Velar

59 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Tet 19:27 ,

Range Rover Velar

67 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 20:37 ,

Pjese te ndryshme origjinale per Range Rover

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 21:43 ,

Kerkoj pjesë per RANGE ROVER VELAR

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 10:10 ,

�� OKAZION ��

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Velar | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione