Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per pjese | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 121
BMW , 105
Audi , 93
Toyota , 73
Opel , 71
Fiat , 52
Renault , 51
Nissan , 45
Land Rover , 41
Hyundai , 27
Peugeot , 26
Mitsubishi , 20
Jaguar , 18
Chrysler , 17
Citroën , 17
Volvo , 17
Seat , 16
Mazda , 15
Alfa Romeo , 15
Jeep , 15
Kia , 12
Suzuki , 11
Chevrolet , 10
Lancia , 9
Ssangyong , 8
Rover , 7
Smart , 7
Daewoo , 7
Škoda , 6
Honda , 6
Cadillac , 5
Lincoln , 5
Saab , 5
Porsche , 4
Dodge , 3
UAZ , 3
Lexus , 3
MINI , 2
Daihatsu , 2
GMC , 2
Subaru , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
Dacia , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Infiniti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per pjese,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per pjese Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 18:15
Linku:
,

Shitet ose nderrohet okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:43 ,

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:26 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Shiten Pjeset te ndryshme

1 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:29 ,

Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

Pjese per Toyota AYGO + YARIS

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:27 ,

Pjese per Pezho 206+307

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Pjese per Benz A -klas A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:25 ,

Pjese per Alfa 147 1.6benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Pjese per Ford Maverick 2.0benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 ,

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:20 ,

B clas Benzin manuale

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

Okazion Toyota Aygo 998 cc Automat 2009 Euro 4

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Nissan note 2008 1.5 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:49 ,

Mercedes Benz C320 CDI

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 ,

Jagur 3.0 b/g per pjese

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:43 ,

OKAZION. Mercedes-Benz C200 cdi Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43 ,

Mercedes Benz C200 cdi Viti 2007 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

PJESE KEMBIMI VIANO

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:08 ,

Polo

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:42 ,

AUDI A6 3.0 SUPER GJENDJE

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

Pjese Per Autokombajn

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:52 ,

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:28 ,

G Class 55Amg Kompressor 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 06:42 ,

SHITET OSE NDERROHET AUTOMATIKE

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:19 ,

Smart Roadster shitet me pjese

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Qer 21:46 ,

Shitet !

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:52 ,

Shitet Ford Kuga Individual (Titanium)

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 11:44 ,

(Mundesi nderrimi)

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:32 ,

Turbina per te gjitha automjetet riparime te ndryshme

99 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 18:15
Linku:
,

Shitet ose nderrohet okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 10:13 ,

Luxury Rental Cars cls x6 s +355692153551

55 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:08 ,

Makina Me Qera ( Rental Car-Economy)

26 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:08 ,

Makina Me Qera ( Rental Car)

55 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 08:17 ,

Ford Focus Zvicre Super ���� Impiant Gazi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 22:31 ,

Pjese 203

1 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 20:40 ,

Ford Focus 1.6 Ti-VCT Gaz Benzine 115 PS (vetem ne WhatsApp)

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 17:50 ,

Pjese kembimi renge rover sport 2005-2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 13:04 ,

Shitet pjesë 250

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 06:54 ,

Pjese per Toyota Landcruiser 100

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 23:57 ,

shitet

80 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 23:40 ,

Shitet Ssangyong actyon benxin Gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per pjese | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Per pjese në kategorinë Traktorë | Iseki
  • Per pjese në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • per pjese në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 170 | A-Class
  • Per pjese në kategorinë Makina | Peugeot
  • Per pjese në kategorinë Automjete
  • Per pjese në kategorinë Makina | Peugeot | 206
  • per pjese në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • per pjese në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 230
  • Per pjese në kategorinë Makina për kamping
  • Per pjese në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione