BMW X5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3233
Audi , 207
Ford , 150
Fiat , 62
Opel , 61
Toyota , 52
Renault , 31
Citroën , 29
Land Rover , 28
Nissan , 27
Peugeot , 25
Smart , 22
Volvo , 18
Porsche , 18
Hyundai , 13
Seat , 11
Mazda , 10
Mitsubishi , 10
Jeep , 10
Lancia , 10
MINI , 9
Jaguar , 8
Škoda , 7
Ssangyong , 6
Honda , 6
Chevrolet , 6
Saab , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Dodge , 3
Isuzu , 2
Hummer , 2
Kia , 2
Lincoln , 2
Tata , 2
Dacia , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Rover , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:55
Linku:
,

Passat 2013 2.0 Naftë

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40
Linku:
,

Shitet BMW X5 2006 3.0 Nafte - Pa takse luksi

Historiku i makinës

550 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28
Linku:
,

Ford fiesta benzin gaz

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 21:12 ,

Volkswagen Tiguan 4x4 Full Automat 2.0 Panora

Historiku i makinës

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:10 ,

Citroen C3 viti 2007

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:05 ,

Shitet BMW X5

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:04 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04 ,

Smart ForTwo

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:55 ,

Bmw 528 xi B/Gaz

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:55
Linku:
,

Passat 2013 2.0 Naftë

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 ,

Bmw 328d

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:54 ,

Passat 2.0 Nafte 2013

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

Bmw 328d 2.0 naft

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:54 ,

Mercedes-Benz C220/Avantgarde

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 ,

(OKAZION) BMW X5 XDRIVE

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 ,

Okazion Mercedes benz S 550L

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 ,

Okazion Mercedes S550 L

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 ,

Okazio Bmw 528 I

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:45 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

Historiku i makinës

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

Historiku i makinës

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 ,

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2009 FULL OPSION PANORAMA

Historiku i makinës

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 ,

BMW X5 35d NAFT 2010 M-POWER LOOK SUPER FULL OPSION

Historiku i makinës

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Bmw x5 2009 M Sport

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 ,

❌OKAZION❌ FIAT IDEA ( 1.4 BENZIN )

Historiku i makinës

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 ,

Audi Q5 S Line 2013

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 ,

BMW X5

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

CLK 270 CDI

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 ,

Audi A6 2.4 Benzine Automatike

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:15 ,

Vw ���� Fox

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 ,

BMW X5

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Dyqani ,

BMW X5 3.5XD -M

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

BMW X5 SUPER!!!!

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:49 ,

BMW X5 M Package fabrike,35d xDrive,2015,98.000KM,FULL

Historiku i makinës

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:47 ,

Golf 7

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:47 ,

Cls

Historiku i makinës

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE IMPIANT NGA GJERMANIA PRINC

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:43 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE����

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:43 ,

SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN/GAS 2007 AUTOMATIKE GASI ITALIA

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:42 ,

VW TOURAN 1.9 NAFT

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione