Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accent , 363
Atos , 157
Azera , 1
Coupe , 260
Elantra , 79
Excel , 3
Galloper , 133
Genesis , 4
Getz , 243
Grandeur , 25
H-1 , 56
H 100 , 11
H 200 , 1
Lantra , 26
Matrix , 85
S-Coupe , 28
Santa Fe , 1010
Santamo , 3
Sonata , 272
Terracan , 156
Trajet , 35
Tucson , 716
Veloster , 4
Veracruz , 3
i10 , 109
i20 , 78
i30 , 224
i40 , 31
ix20 , 11
ix35 , 171
ix55 , 7

Blej Hyundai ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet I30 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:59
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:04
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson 4x4

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 06:05 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

��2016 - HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

OKAZION!!!! Hynday Tucson 2015 2.0 naft

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson 1.7 Nafte Premium

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet Hyundai I30 Panorame 1.6 Nafte

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

�� SHITET �� Hyundai Tucson Viti 2017 eVGT 1.7

15 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet I30 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE /2.0dizel

13 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:51 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Grand Santafe

15 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:30 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2014 126.000 KM

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet hyundai tucson i xc35 2nafte 4×4

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Tucso 2naft Automat 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI Okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet hyundai tucson

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe benzin gaz automat full

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Fier

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI FULL ZVICRA CH

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Fier

Hyundai I30 super full 2012 1.6 nafte

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet Hyundai i30

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Makina  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Elbasan

hyundai

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson (full option)

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Shitet hyundai Tucson

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFE (e-VGT) 2013 1,995cc 2WD

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFeL eVGT 4WD 2017 2.0

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sante Fe (e-VGT) 2013 2.0 Nafte

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

Hyundai IX35 , 2011 , 2.0 Nafte , Cel: 0692126959

8 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe eVGT 2016 2.0

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 21:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 21:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 2016 eVGT

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 21:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️Hyundai Tucson 2.0 eVGT‼️

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️Okazion‼️Hyundai Tucson 2.0 nafte‼️

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️Super Okazion‼️Hyundai Tucson 2.0 eVGT‼️

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:59 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:59
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 4×4 Automat Full Panorama V.2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Hyundai Tucson 2.0 benzinë gas ��������

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Hyundai Tucson Automatik 2.0 naftë 4WD

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

����Hyundai Tucson PREMIUM �� 2.0 naftë ⛽ Kambio Automatike

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Durrës

HYUNDAI ACCENT OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 20:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Elbasan

SHITET HYUNDAI ACCENT

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 20:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI ACCENT

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Hyndai Tucson Automatik

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai 4x4

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Durrës

HYUNDAI ACCENT OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 20:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Elbasan

SHITET HYUNDAI ACCENT

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

Jeni duke kerkuar per Hyundai ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai ne shitje


Keni Hyundai te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione