Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai Të gjitha në Tiranë

Accent , 179
Atos , 70
Coupe , 88
Elantra , 58
Excel , 2
Galloper , 37
Genesis , 1
Getz , 131
Grandeur , 17
H-1 , 20
H 100 , 1
H-1 Starex , 12
H 200 , 1
Lantra , 21
Matrix , 33
S-Coupe , 10
Santa Fe , 663
Santamo , 1
Sonata , 216
Terracan , 51
Trajet , 7
Tucson , 543
Veloster , 5
Veracruz , 3
i10 , 76
i20 , 61
i30 , 197
i40 , 19
ix20 , 52
ix35 , 106
ix55 , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0D 2016 14.000 euro

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 13:12
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata 2018 2.4 Benzine

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 11:22
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION, Hyundai Santa Fe 6000€

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 06:17 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Hyundai

6 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:39 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet hyundai santa fe 2020 ..

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:29 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet hyundai kona 2018..1.6 diezel

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:11 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 10/10

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Hyundai accent 1.6 Naft Automat

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7Naft Automat 7999€ Panoram

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe Automatike 2013 2.0 Nafte Full Extra

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:27 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa -Fe

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:24 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

1.7 nafte /Viti 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI STAREX

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI STAREX

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:53 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI I40

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Santa fe 7 vendeshe 4×4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Hyundai 1.6 Naft Automat

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet Hyundai Tucso 2naft Automat 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SANTA FE 2.0 CRDI eVGT Premium EXECUTIVE 7 VENDE -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe 11.000€ Pak Diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 2013 NAFT 5 VENDE 6900 €

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:45 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shes hyundai I 30

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

❌Hyundai i30❌

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Foristrada Me Qera

25 EUR / muaj

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2013 2.0

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

Hyundai i 20 1.6 naft vit 2009 kamje manuall 178976 kilometr

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson Premium 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

49 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

❌ Tucson Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON VITI 2016 1.7 NAFTE AUTOMATIKE

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:19 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:19 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:26 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyndai Tucson , Benzin -Gaz

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tiranë

Hyndai

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Hunday Starex 2011 (Me dogane) +355 69 778 7867

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 1.7 EGTV

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione