Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 222
Seat , 143
Ford , 137
BMW , 110
Renault , 79
Toyota , 71
Hyundai , 39
Land Rover , 37
Fiat , 35
Opel , 34
Porsche , 26
Peugeot , 19
Kia , 17
Volvo , 16
Nissan , 15
Škoda , 14
Citroën , 13
Ferrari , 13
Mitsubishi , 11
Smart , 11
Cadillac , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Mazda , 3
Zastava , 3
Suzuki , 3
MG , 3
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Dacia , 2
Subaru , 2
MINI , 1
Lada , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:55
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:53
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

jepet me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 12600 euro i diskutueshem

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Makina me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

makina me qera

40 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:50 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

40 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe 6+1 Automatike

20 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15 EURO/DITA

15 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6--2011--AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

‼️ MERCEDES E220 Cdi ///EVO ‼️

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Foristrada Me Qera

25 EUR / muaj

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

‼️ OKAZION C220 CDI FULL ‼️

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.4 2010 sapoardhur ����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 2013 SAPOTARGUAR

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera golf for rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0TDI AUTOMAT DSG ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

39 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 9 vendeshe me qera, furgon me qera

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 for rent me qera. makina me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

85 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

49 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon Mercedes benz Vito me qera, van rental albania

89 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas/ car rental Airport rinas/ Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Makine me qera ((Mercedes-Benz B-Class)

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Makine me qera ((Mercedes-Benz B-Class)

30 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 20:41 Makina  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:41 Makina  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione