Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ne shitje sot - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 41
BMW , 36
Ford , 19
Toyota , 14
Fiat , 14
Smart , 11
Porsche , 10
Opel , 9
Hyundai , 6
Nissan , 4
Peugeot , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Volvo , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Jaguar , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Saab , 1
Honda , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina ne shitje sot,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina ne shitje sot Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:21 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

VETEM SOT! BMW M4 2015 85.000KM

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:29 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

����2009 Opel Astra Automat(jo Robotike) 1.8 Zvicra me dogan

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Benz w201 -- benz 190c -- 1896 automat-2500 euro vetem sot

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:08 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

€12,200 - BMW X3 2012 me iDrive - Benzin-Gaz

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:15 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Okazion sot,, bmw seria 5 f10 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 19:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Evo 220 2007 ����

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shes a clas 1.7 nafte automat

1 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 02:54 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

3 150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 12:45 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

OKAZION VETEM SOT 4000 EURO

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Passat viti 2008 AUTOMAT DSG 2.0

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 13:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET( Nuk nderrohet) ❌❌❌ i OKAZION SOT

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

220 cdi automat letra 1 vit fiks

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

shitet e-class w210

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 12:23 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Tiranë

Shitet nderrohet vetem me automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 05:39 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 17:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 ����Importuar nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Tucson IX

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 00:06 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Ju lutem telefononi ne whatsapp

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:34 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shitet VOLVO per arsye mos perdorimi.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 16:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe 2018

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Maj 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2013 Quattro Okazion

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion 6900€ Vetem sot

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 15:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen passat 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 04:52 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Okazion 1500€

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Pri 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

���� E Class Evo 220 ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Mercedes Benz

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 16:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn sot benzin-gaz automat 2400€

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 22:41 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayene 2017 Shitet

41 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 15:31 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

Renault modus

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 14:29 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi a 8 nga italia 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Super okazin vetem sot 3000 € i diskutushem

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

�� Shitet C Class 220 CDI ��kambio autmatike ��viti 2009 ��s

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shes Polo Cross shume e vecante, full!

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 18:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2.0 naft manual 1900 lek

1 900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 12:16 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2.0 naft manual

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

S class 500 okazion vetem sot

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 12:25 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Super okazion sot 2500 € letra 1 vit fiat 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 10:19 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Super okazion 2500 € sot fiat fiorino 2009 letra 1 vit

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 18:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTË

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 10:02 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Okazion sot 2800 € i diskutushem pak vetem sot

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 02:17 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyta viti 2006 kamio manual Motorr 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 12:04 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Okazionnn vetem sot 3700 € i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 11:29 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

seat 1.9 naft letrat 1 vit

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 12:59 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Tiranë

Okazion. Per pak dite ... Instagram. Makina.ime ..

970 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 12:03 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Tiranë

Okazion vetem sot alfa romeo 1.9 jtd 2000

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me GLE ose Apartament ne Astir

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina ne shitje sot | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione