Autobus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 34
Audi , 32
Ford , 15
Renault , 14
Isuzu , 11
Fiat , 10
Opel , 9
Toyota , 9
Acura , 8
Volvo , 5
Infiniti , 3
Peugeot , 3
Chrysler , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Citroën , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
KTM , 1
Lancia , 1
MG , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Smart , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Autobus,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Autobus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 14:01
Linku:
,

Okazion-Shitet autobus

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 07:11 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:17 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:06 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:06 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:06 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:04 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:04 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:04 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:04 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:44 ,

❌❌HONDA 2.0 NAFTE VITI 2009 full ❌❌

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:59 ,

Mercedes Benz w211 E 280 Avangard Evo Okazionnnnn

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

Ford mondeo (Automat) full option okazionnn

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:53 ,

Automat ! Toyota Yaris 900 Benzin..viti 2001....2000€

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 14:01
Linku:
,

Okazion-Shitet autobus

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Pri 09:22 Dyqani ,

Autobus Mercedes Benz Daimler Chrysler

9 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Pri 20:02 ,

ford

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 18:44 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222 GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 07:33 ,

Autobus Autobuz Iveco Mago (6 pistona)31+1 Vende 2002

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 07:33 ,

Autobus Autobuz Urban Renault 37+112 vende-2000 (x2)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 07:33 ,

Autobus Autobuz Iveco Mago 29+1vende (4 pistona) viti 2000

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 10:28 ,

Passat 1.8 Benzin-Gas viti 99 Manual Letra paguara

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 10:28 ,

Passat Benzin gas viti 99 letra paguara

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:44 ,

Bmw seria 1 2006 Manual Super Okazion

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 05:54 ,

Autobus Crafter 2009

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 18:45 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 18:44 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 18:43 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:03 ,

Cls 320 2008 Okazion!!

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:04 ,

autobus ford

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 16:35 ,

Bmw m3

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 07:53 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 07:56 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 07:56 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 07:55 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 22:05 ,

Shitet & Ndrrohet Golf VI ose Audi

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 19:13 ,

AUDI A7, nderrohet me shtepi ne tr

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 23:57 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 13:07 ,

Autobus Minibus Mercedes benz Vario

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:27 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 23:25 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Autobus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione