Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Porta Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 2+1 golem

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 14:36
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 R-Design 2017, Black SUV Sport

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,SAUK,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Golem, Tiranë.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:28 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:22 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014,full option,automat,2.0 tdi,navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:22 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 21:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:17 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2013 Full Opsion

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 2+1 golem

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 3+1+2+2 GARAZHDE,TEK REZIDENCA PORTA E GJELBER

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Apartamente  ·  Tiranë

Okazion apartament 1270 E i padisk!!!

1 270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHDE, LUXURY

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 2.0 TDI HIGHLINE FACELIFT EXECUTIVE FULL-13

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY LIFE 1.9 TDI ( Kontaktin tek pershkrimi)

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life 1.9TDI 2006(Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life 1.9 TDI 2006 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life Automatik (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 tek Rezidenca 'Porta Tirana e Re'

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet 2+1+2 tek Porta e Re , Sauk (tek xhamia)

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Okazion Seat Leon viti 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Të tjera  ·  Tiranë

SmartBox MXQ 4K Pro 1600 Lek

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Sot 17:41 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

20 EUR /

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:37 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Jepet me Qera, Kapanon ne Vaqarr!

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Magazine me Qira ne Kombinat.

2 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AUDI CABRIO

3 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:51 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi 13 Pro ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Apartamente  ·  Tiranë

GARSIONERE NË SHITJE, PORTA TIRANA E RE

77 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:39 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 NË SHITJE, PORTA TIRANA E RE

186 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porta | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione